Psichologinė pagalba gimnazijos bendruomenei

Spalio 29 d. gimnazijoje vyko seminaras „Paveikslas ant audinio“. Seminare dalyvavo rajono mokytojai, kultūros darbuotojai. Dalyviams buvo pristatyta audinio dekoravimo technika. Tapyba ant audinio šiuolaikinėmis priemonėmis – dar gana nauja technika, bet labai plačiai taikoma, nesudėtinga, mėgstama mokinių.

Besidžiaugdami auksiniu rudeniu ir laukdami artėjančių atostogų, gimnazijos pradinukai tradiciškai darė darbelius iš gamtinės medžiagos. Visą savaitę vaikai, patys ar tėvelių padedami,  iš vaisių, daržovių ir gamtinės medžiagos kūrė įvairiausius personažus ir siužetus. Fantastiškos būtybės ir mylimi pasakų personažai papuošė pirmo aukšto koridorių. Vaikai visus nustebino savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu ir darbelių originalumu.

Lietuvos Respublikos Konstitucija – 1992 metais spalio 25 dieną referendumu priimtas pagrindinis Lietuvos įstatymas. Ji reglamentuoja pagrindinius Lietuvos valstybės ir visuomenės gyvenimo aspektus. Konstitucija yra pagrindinis šalies įstatymas, turintis aukščiausią teisinę galią, nustatantis Lietuvos politinės, teisinės ir ekonominės sistemos pagrindus. Konstitucinį teisingumą ir priežiūrą vykdo Konstitucinis teismas.

Šių mokslo metų pradžioje gimnazija teikė paraišką VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūrai norėdama dalyvauti Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos parengtoje programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“.

Kinas - ne tik pramoga, bet ir pamoka! Kino edukacija – vizualinio raštingumo, kai lavinami įgūdžiai „skaityti“, kritiškai vertinti ir kurti vaizdinę informaciją, svarbi ugdymo dalis, drauge auginant intelektualią kino žiūrovų auditoriją.