Aktualijos

Saugaus eismo paskaita Vidiškių gimnazijoje

     Lapkričio 22 d. Vidiškių gimnazijoje Ignalinos r. policijos komisariato Bendruomenės pareigūnė kartu su UAB Ginto vairavimo mokyklos vadovu Gintautu Žilėnu susitiko su gimnazistais.

IV gimnazijos klasės mokiniams pareigūnė Jurgita Zenkuvienė priminė, ką svarbu žinoti ir kuo vadovautis kiekvienam eismo dalyviui, o kiekvienas, esantis kelyje, privalo būti pilietiškas, saugoti ir gerbti vienas kitą, netoleruoti Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus darančių asmenų.

Vairavimo vadovas išsamiai išdėstė faktorius, lemiančius nesaugų vairavimą, akcentavo dažnai jaunimo daromas klaidas kelyje, ir pabrėžė – kad kiekvienas privalome atsakingai ir kultūringai elgtis kelyje.

Gimnazistai paskaitos metu ne tik pagilino turimas žinias, peržiūrėjo demonstracinius filmus, bet ir diskutavo bei uždavė jiems rūpimus klausimus.
Ankstesni įrašai


     Lapkričio 21 d. pavakare po trumpų klasės tėvų susirinkimų, skirtų mokinių pasiekimams aptarti, 5–8 klasių mokinių tėvai rinkosi į gimnazijos aktų salę, kurioje vyko pirmasis LIONS QUEST gyvenimo įgūdžių ugdymo programos „Paauglystės kryžkelės“ susitikimas.

     Ignalinos sporto ir pramogų centre lapkričio 18-ąją buvo sužaistos jau antrosios „Umaras-JKL“ rungtynės šiame rajone. Pergalę prieš „Bazę“ rezultatu 99:44 (24:9, 21:16, 25:6, 29:13) iškovojo Vidiškių gimnazijos „Žaibo“ ekipa.

     Praėjusį penktadienį gimnazijos 6-IV klasių mokiniams vyko netradicinės anglų kalbos pamokos. Jas vedė Aukštaitijos nacionaliniame parke savanoriaujančios Liza iš Prancūzijos ir Azizė iš Turkijos.

     Gimnazijoje pradedamos vykdyti visuomenės sveikatos rėmimo projekto veiklos. Pirmoji veikla – lapkričio 14 dieną 5 klasės mokiniai žiūrėjo Šveicarų kino režisieriaus Claude`o Barras animacinį filmą „Moliūgėlio gyvenimas“.

     Gimnazijoje pradedamos įgyvendinti projekto „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 priemonės „Psichologinės pagalbos teikimas“ veiklos. 
Numatyta iki gruodžio mėnesio pabaigos organizuoti individualias psichologų konsultacijas mokiniams, mokytojams ir mokinių tėvams. 

Jūratė Sveikauskienė, direktorė