Aktualijos

Vidiškių „Žaibas“ paliko „Bazę“ be pergalių

    Ignalinos sporto ir pramogų centre lapkričio 18-ąją buvo sužaistos jau antrosios „Umaras-JKL“ rungtynės šiame rajone. Pergalę prieš „Bazę“ rezultatu 99:44 (24:9, 21:16, 25:6, 29:13) iškovojo Vidiškių gimnazijos „Žaibo“ ekipa.

Svečiai iš Vidiškių aukščiausią pavarą įjungė jau nuo pat pirmojo kėlinio pradžios. Komandišką žaidimą demonstravęs „Žaibas“ itin greit nutolo – 24:9.

Antrajame rungtynių ketvirtyje ignaliniečiai pristabdė įsibėgėjusius svečius, tačiau ilsėtis komandos išėjo esant beveik dvigubai „Žaibo“ persvarai – 45:25.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė, o atotrūkį Ovidijaus Nasevičiaus pastangomis didinęs Vidiškių gimnazijos „Žaibas“ šventė pirmąją pergalę – 99:44.

„Žaibas“: Ovidijus Nasevičius 37, Emilis Druteika 28, Tomas Baubinas 18, Povilas Trubila 8, Jokūbas Steponėnas, Karolis Jelinskas, Martynas Steponėnas ir Nerijus Malinauskas po 2.

www.juventuslyga.lt
Ankstesni įrašai


     Praėjusį penktadienį gimnazijos 6-IV klasių mokiniams vyko netradicinės anglų kalbos pamokos. Jas vedė Aukštaitijos nacionaliniame parke savanoriaujančios Liza iš Prancūzijos ir Azizė iš Turkijos.

     Gimnazijoje pradedamos vykdyti visuomenės sveikatos rėmimo projekto veiklos. Pirmoji veikla – lapkričio 14 dieną 5 klasės mokiniai žiūrėjo Šveicarų kino režisieriaus Claude`o Barras animacinį filmą „Moliūgėlio gyvenimas“.

     Gimnazijoje pradedamos įgyvendinti projekto „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 priemonės „Psichologinės pagalbos teikimas“ veiklos. 
Numatyta iki gruodžio mėnesio pabaigos organizuoti individualias psichologų konsultacijas mokiniams, mokytojams ir mokinių tėvams. 

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

     Spalio 29 d. gimnazijoje vyko seminaras „Paveikslas ant audinio“. Seminare dalyvavo rajono mokytojai, kultūros darbuotojai. Dalyviams buvo pristatyta audinio dekoravimo technika. Tapyba ant audinio šiuolaikinėmis priemonėmis – dar gana nauja technika, bet labai plačiai taikoma, nesudėtinga, mėgstama mokinių.

     Besidžiaugdami auksiniu rudeniu ir laukdami artėjančių atostogų, gimnazijos pradinukai tradiciškai darė darbelius iš gamtinės medžiagos. Visą savaitę vaikai, patys ar tėvelių padedami,  iš vaisių, daržovių ir gamtinės medžiagos kūrė įvairiausius personažus ir siužetus. Fantastiškos būtybės ir mylimi pasakų personažai papuošė pirmo aukšto koridorių. Vaikai visus nustebino savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu ir darbelių originalumu.