Akcija „Knygų Kalėdos“

Jau 9-ąjį kartą Lietuvoje prieš didžiąsias žiemos šventes startuoja akcija „Knygų Kalėdos“. Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota ir toliau globojama respublikinė akcija tapo visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu ir skleidžia žinią – kviečia dovanoti knygas bibliotekoms, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą.

Kasmet ši akcija papildo mūsų gimnazijos bibliotekos lentynas naujomis knygomis bei padeda ugdyti mokinių skaitymo įgūdžius. Paskirkime šį laikotarpį geriems darbams, apsuptiems knygų, žinių ir bendravimo.

Pratęsdama gražią tradiciją Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos biblioteka kviečia visus dovanoti naujų knygų, jas branginti bei dalintis kaitymo šviesa su visa gimnazijos bendruomene.

Vitalija Medzevičienė, bibliotekininkė

Dar visai neseniai knyga buvo pats populiariausias informacijos šaltinis. Net deficitas. Ir nors šiuo metu knygas, kurių yra labai daug ir įvairių, stumia internetas, tačiau kas gali būti geriau už įdomią ir gerą knygą. Juk tai geriausia dovana, kurią žmonija padarė pati sau. Tai ir žinios, ir kultūra.

Gruodžio 11 dieną Vidiškių gimnazijos ketvirtokai jau antrą kartą susitiko su Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos pradinių klasių mokiniais bendroje projekto ,,Aš skaitau...“ veikloje.

Skuba laikas, neša metus... Byra paskutinės metų dienos į praeitį. Nurimsta visa, kas prieš kelis mėnesius šėlo, siautė ir džiaugėsi gyvenimu. Rimsta ir žmogus Advento tyloje. Tačiau švenčių laukimas drumsčia šią ramybę... Juntamas jis ir gimnazijoje.

Artėjant gražiausioms metų šventėms 2, 3 bei 7 klasių mokinius pasiekė praktiškos ir naudingos Žemės ūkio ministerijos dovanos. Jomis apdovanoti mokiniai, aktyviai dalyvaujantys projekto „Išauginta Europos Sąjungoje“ veiklose.

Šiais mokslo metais 2 klasės mokiniai pradėjo įgyvendinti viešosios įstaigos „Vaiko labui“ sukurtą programą „Obuolio draugai“. Tarptautinė programa „Obuolio draugai“ yra programos “Zipio draugai” tęsinys, skirtas jau vyresniems, 8–10 metų vaikams.