Gimnazijos direktorės sveikinimas švenčių proga

Gruodžio pradžioje lietuvių kalbos mokytojos Z. Čičelienė ir O. Lukoševičienė organizavo netradicinę pamoką 5 – 8 klasių mokiniams, skirtą Juozo Tumo-Vaižganto 150-sioms gimimo metinėms paminėti.

Jau 9-ąjį kartą Lietuvoje prieš didžiąsias žiemos šventes startuoja akcija „Knygų Kalėdos“. Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota ir toliau globojama respublikinė akcija tapo visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu ir skleidžia žinią – kviečia dovanoti knygas bibliotekoms, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą.

Dar visai neseniai knyga buvo pats populiariausias informacijos šaltinis. Net deficitas. Ir nors šiuo metu knygas, kurių yra labai daug ir įvairių, stumia internetas, tačiau kas gali būti geriau už įdomią ir gerą knygą. Juk tai geriausia dovana, kurią žmonija padarė pati sau. Tai ir žinios, ir kultūra.

Gruodžio 11 dieną Vidiškių gimnazijos ketvirtokai jau antrą kartą susitiko su Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos pradinių klasių mokiniais bendroje projekto ,,Aš skaitau...“ veikloje.

Skuba laikas, neša metus... Byra paskutinės metų dienos į praeitį. Nurimsta visa, kas prieš kelis mėnesius šėlo, siautė ir džiaugėsi gyvenimu. Rimsta ir žmogus Advento tyloje. Tačiau švenčių laukimas drumsčia šią ramybę... Juntamas jis ir gimnazijoje.