Aktualijos

Susitikimas su rašytoja Gintare Adomaityte

     Gruodžio 11 dieną Vidiškių gimnazijos ketvirtokai jau antrą kartą susitiko su Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos pradinių klasių mokiniais bendroje projekto ,,Aš skaitau...“ veikloje.

     Šį kartą susipažino su rašytoja Gintare Adomaityte, kurios ne vieną pasaką ketvirtokai skaitė savo lietuvių kalbos vadovėlyje. Daugelis yra perskaitę ir knygas „Vėjų miesto pasakos“, „Debesėlis ieško vardo“. Susitikimo metu rašytoja šiltai bendravo su susirinkusiais mokiniais, mokytojais, atsakinėjo į jų pateiktus klausimus.

Vitalija Medzevičienė, bibliotekininkė
Ankstesni įrašai


     Skuba laikas, neša metus... Byra paskutinės metų dienos į praeitį. Nurimsta visa, kas prieš kelis mėnesius šėlo, siautė ir džiaugėsi gyvenimu. Rimsta ir žmogus Advento tyloje. Tačiau švenčių laukimas drumsčia šią ramybę... Juntamas jis ir gimnazijoje.

     Artėjant gražiausioms metų šventėms 2, 3 bei 7 klasių mokinius pasiekė praktiškos ir naudingos Žemės ūkio ministerijos dovanos. Jomis apdovanoti mokiniai, aktyviai dalyvaujantys projekto „Išauginta Europos Sąjungoje“ veiklose.

     Šiais mokslo metais 2 klasės mokiniai pradėjo įgyvendinti viešosios įstaigos „Vaiko labui“ sukurtą programą „Obuolio draugai“. Tarptautinė programa „Obuolio draugai“ yra programos “Zipio draugai” tęsinys, skirtas jau vyresniems, 8–10 metų vaikams.

     Baigėsi projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2019“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo 2 ir 3 klasių mokiniai.

     Lapkričio 22 d. Vidiškių gimnazijoje Ignalinos r. policijos komisariato Bendruomenės pareigūnė kartu su UAB Ginto vairavimo mokyklos vadovu Gintautu Žilėnu susitiko su gimnazistais.