Aktualijos

Švenčių laukimas adventinėje tyloje

     Skuba laikas, neša metus... Byra paskutinės metų dienos į praeitį. Nurimsta visa, kas prieš kelis mėnesius šėlo, siautė ir džiaugėsi gyvenimu. Rimsta ir žmogus Advento tyloje. Tačiau švenčių laukimas drumsčia šią ramybę... Juntamas jis ir gimnazijoje.

     Neįprastu šurmuliu gimnazija prisipildė... šeštadienį ir šurmuliavo visą savaitę. Gimnazijos puošimui pasirinkta amžinoji laiko tema, tad mokiniai kartu su mokytojais ir tėveliais virto tikrų tikriausiais laikrodininkais. Ir sušvytavo languose laikrodžių rodyklės, suciksėjo sugirgždėjo sudėtingi mechanizmai, tyliai suburzgė variklis laiko mašinoje, kuri pasiruošusi pozuoti kiekvienam asmenukių mėgėjui arba nugabenti smalsuolį... atgal į praeitį. Vienur pro kabineto duris dairosi akmens amžiaus dinozauras Dinas, kitur išdygo dovanų eglutė ar eglutė, žavinti mediniais žaisliukais. Užsižiopsojęs lengvai gali pasiklysti džiunglėse, bet nusiminti neleis šypsniukai, palydės angelai. O į tikrovę sugrąžins krentančio sidabrinio lietaus kaskados, lediniu grožiu nustebins varvekliai. Pasiklysti tikrai neleis mokytojų įžiebta Betliejaus žvaigždė... primindama visiems, kad šventės jau čia pat.

     Kokia tokios veiklos prasmė? Be abejo, didžiulė. Bendra veikla sutelkia gimnazijos bendruomenę, kiekvieną klasę, mokytojui ar tėveliui leidžia dar geriau pažinti savo vaikus. Ugdoma atsakomybė, mokomasi siūlyti savo idėjas, jas atsirinkti, iš anksto susiplanuoti veiklas ir jas įgyvendinti, padėti tiems, kam reikalinga pagalba ir, aišku, pasidžiaugti tuo, kas sukurta.

     Tikrai norisi pasidžiaugti gražiai papuošta gimnazija ir padėkoti 1-II klasių mokiniams ir jų auklėtojams: Jūratei Šalkauskienei, Elenai Abeciūnienei, Ilonai Pakalkienei, Dianai Kindurienei, Neringai Mudėnienei, Dianai Simaškienei, Jurgitai Raketienei, Vitalijai Medzevičienei, Audronei Krikščionaitienei, Irmantui Nalivaikai, mokytojams: Onai Motiejonienei, Zitai Čičelienei, Onai Lukoševičienei, Janei Juršėnienei, Jurgitai Rėkašienei, Joanai Garnevičienei, Audriui Krikščionaičiui, Dainiui Vaitkevičiui, Rimantui Malinauskui, Arvydui Medzevičiui, Gintarui Gruodžiui. Ir, žinoma, mūsų tėveliams: Arianai ir Giedriui Palenčiams, Laurai Janutėnaitei, Jolantai Aleksejevienei, Neringai ir Rimantui Grikiniams, Emilijai Badmajevai, Verutei Mačėnienei, Ingai ir Virginijui Apyvaloms, Jekaterinai Paukštienei, Jūratei ir Rolandui Gulbinskams, Žydrei ir Andriui Grinkevičiams, Dianai Maskoliūnienei, Vilmai Žemaitienei, Ramutei Cininai, Raimondai Rimšelytei, Janinai Garnevičienei, Aurelijai Krinickaitei.

     Įprasminę adventinį ramybės laiką, sulauksime švenčių. Ir teateinie jos ne tik į mūsų aplinką, bet ir į kiekvieno mūsų širdį...

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Artėjant gražiausioms metų šventėms 2, 3 bei 7 klasių mokinius pasiekė praktiškos ir naudingos Žemės ūkio ministerijos dovanos. Jomis apdovanoti mokiniai, aktyviai dalyvaujantys projekto „Išauginta Europos Sąjungoje“ veiklose.

     Šiais mokslo metais 2 klasės mokiniai pradėjo įgyvendinti viešosios įstaigos „Vaiko labui“ sukurtą programą „Obuolio draugai“. Tarptautinė programa „Obuolio draugai“ yra programos “Zipio draugai” tęsinys, skirtas jau vyresniems, 8–10 metų vaikams.

     Baigėsi projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2019“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo 2 ir 3 klasių mokiniai.

     Lapkričio 22 d. Vidiškių gimnazijoje Ignalinos r. policijos komisariato Bendruomenės pareigūnė kartu su UAB Ginto vairavimo mokyklos vadovu Gintautu Žilėnu susitiko su gimnazistais.

     Lapkričio 21 d. pavakare po trumpų klasės tėvų susirinkimų, skirtų mokinių pasiekimams aptarti, 5–8 klasių mokinių tėvai rinkosi į gimnazijos aktų salę, kurioje vyko pirmasis LIONS QUEST gyvenimo įgūdžių ugdymo programos „Paauglystės kryžkelės“ susitikimas.