Direktoriaus 2019 metų veiklos ataskaita

Pati didžiausia dovana, kurią galime kam nors padovanoti – tai mūsų laikas, nes atiduodami laiką atiduodame tai, kas jau niekada nebegrįš. Apie laiką ir jo vertę susimąstome tikrai ne kasdien. Dažniausiai – artėjant didžiosioms metų šventėms – Kalėdoms ir Naujiesiems metams.

Kodėl ir kam kasdieniški dalykai yra įdomūs? Kaip fotografija papasakoti istoriją? Ar visos fotografijos rodo tiesą? Kaip atrasti kūrybiškumą ten, kur gyvenu? Kaip vertinti savo fotografijas? Kaip galima tobulėti? Man patinka fotografuoti. O kas toliau?

Gruodžio 28 d. važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

Tegul šventės atneša Jums vidinę ramybę, tyrą džiaugsmą,

o ateinantys metai būna kupini šviesių vilčių ir naujų idėjų.

Direktorė Jūratė Sveikauskienė

Gruodžio pradžioje lietuvių kalbos mokytojos Z. Čičelienė ir O. Lukoševičienė organizavo netradicinę pamoką 5 – 8 klasių mokiniams, skirtą Juozo Tumo-Vaižganto 150-sioms gimimo metinėms paminėti.