Aktualijos

Ir vėl „Naktis mokykloje“

     Sausio 24 dienos vakarą ėjome į gimnaziją turėdami vieną tikslą – nuotaikingai, linksmai, nuoširdžiai bendraudami antrąkart praleisti naktį savoje mokykloje. Tai žymiai linksmiau ir  geriau, nei sėdėti pamokose.

     Daugelį dienų puoselėta svajonė – pabūti kartu ir pažinti mokyklą nakties metu – buvo skrupulingai planuojama bei sėkmingai pasiekta. Iš anksto aptarėme šios ypatingos nakties veiklas – juk labai svarbu būti aktyviems, dalyvauti įdomiuose užsiėmimuose ir ... neužmigti. Mergaitės gamino maistą, o berniukai ruošė muzikinius pasirodymus. Vėliau vyko pokalbių šou „Vakarėja su Martynu Steponėnu“. Taip pat žaidėme krepšinį, žiūrėjome filmus. Naktis neprailgo, nes veiklos buvo tiek, kad nebuvo kada nuobodžiauti.

     Ryte miego truputį norėjosi, bet visi dalijomės įspūdžiais ir džiaugėmės drauge praleista naktimi mokykloje. Smagi nuotaika ir džiugios emocijos sklandė virš mūsų galvų... 

Augustė Padvaiskaitė, 8 klasės mokinė

 
Ankstesni įrašai


Direktoriaus 2019 metų veiklos ataskaita

Gimnazijos bendruomenės nariai iki sausio 30 dienos turi teisę pateikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo Gimnazijos tarybos pirmininkei Jurgitai Rėkašienei el. paštu: jurgita.rekasiene@vidiskiugimnazija.lt

 

     Pati didžiausia dovana, kurią galime kam nors padovanoti – tai mūsų laikas, nes atiduodami laiką atiduodame tai, kas jau niekada nebegrįš. Apie laiką ir jo vertę susimąstome tikrai ne kasdien. Dažniausiai – artėjant didžiosioms metų šventėms – Kalėdoms ir Naujiesiems metams.

     Kodėl ir kam kasdieniški dalykai yra įdomūs? Kaip fotografija papasakoti istoriją? Ar visos fotografijos rodo tiesą? Kaip atrasti kūrybiškumą ten, kur gyvenu? Kaip vertinti savo fotografijas? Kaip galima tobulėti? Man patinka fotografuoti. O kas toliau? 

    Gruodžio 28 d. važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

Tegul šventės atneša Jums vidinę ramybę, tyrą džiaugsmą,

o ateinantys metai būna kupini šviesių vilčių ir naujų idėjų.

Direktorė Jūratė Sveikauskienė