Aktualijos

Baigėsi akcija „Knygų Kalėdos 2020”

     Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ keliavo per Lietuvą, kvietė skaityti ir dovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekoms.

     Į šį kvietimą atsiliepė ir vaikų literatūros rašytoja Gintarė Adomaitytė. Vieną gražią popietę mūsų gimnazijos mokiniai vyko į Ignalinos Česlovo Kudabos progimnaziją. Čia jie buvo pakviesti į literatūrinius skaitymus ir susitikimą su rašytoja. Gintarė Adomaitytė ne tik pabendravo su vaikais, bet ir skaitė ištraukas iš savo knygų, kartu leidosi į fantazijų kupiną pasaulį. Spindinčios vaikų akys rodė, kad skirtas dėmesys jiems ypač svarbus. Žinoma, neapsieita ir be dovanų. Autorė padovanojo visą šūsnį knygų ir CD.

     Jaunam žmogui labai svarbu skaityti naujas knygas, pabendrauti su žmonėmis, kurie rašo knygas. Tie paprasti pokalbiai ar tiesiog knygos skaitymas kartu, priartina vaikus prie knygos, leidžia nusikelti į svajonių kraštus, lavina vaizduotę ir bendravimo įgūdžius.

     Akcijos „Knygų Kalėdos“ metu mūsų gimnazijos bibliotekai naujų knygų padovanojo Jurgita Rėkašienė ir Aina Medzevičienė, o „Mūsų Ignalina“ redaktorius Jonas Baltakis laikraščio metinę prenumeratą. Ačiū už dovanas, kurios džiugina Vidiškių gimnazijos mokinius ir mokytojus.

Vitalija Medzevičienė, bibliotekininkė
Ankstesni įrašai


     Kas nežino medaus galios?! Jis – natūrali gydomoji priemonė, dažnai naudojama lietuvių liaudies medicinoje kaip vaistas nuo daugelio ligų. Medus valo organizmą, mažina antsvorį, greitina medžiagų apykaitą.

     Vasario 3 dieną pradinių klasių mokiniai svečiavosi „Giliuko laboratorijoje“ – edukacinėje kultūros paso veikloje.

     Vasario mėnuo prasidėjo netradicinėmis fizinio ugdymo pamokomis 1, 2 ir 3 klasėse. Kartu su šių klasių mokytojais nusprendėme daugiau dėmesio skirti mokinių stuburui. Pradinių klasių mokinių raumenukai dar nėra tokie stiprūs, ypač kaklo ir nugaros.

     Sausio 23 d. Vilniaus pasienio rinktinė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje jaunojo pasieniečio būrelių nariams organizavo viktoriną „Ką žinome apie valstybės sienos apsaugą“.

     Sausio 24 dienos vakarą ėjome į gimnaziją turėdami vieną tikslą – nuotaikingai, linksmai, nuoširdžiai bendraudami antrąkart praleisti naktį savoje mokykloje. Tai žymiai linksmiau ir  geriau, nei sėdėti pamokose.