Aktualijos

Giliuko laboratorijoje

     Vasario 3 dieną pradinių klasių mokiniai svečiavosi „Giliuko laboratorijoje“ – edukacinėje kultūros paso veikloje.

     1–3 klasių mokiniai susipažino su elektros istorija, apšvietimo technologijų evoliucija. Mokiniai pasigamino robotuko modelį ir sujungė elektros grandinę taip, kad įsižiebė LED lemputė. Visi pagilino pasaulio pažinimo žinias apie elektrą. O svarbiausia – robotukas turėjo šviečiančią anteną!

     4 klasės mokiniai ne tik susipažino su pirmaisiais robotais, bet ir aptarė jų atsiradimą literatūroje ir popkultūroje. Mokiniai sukonstravo ne paprastą, o besisukantį roboto modelį.

     Giliuko laboratorijos STEAM edukacinė veikla skatino pažinti, tyrinėti, atrasti. Buvo įdomu, smagu ir naudinga!

Ilona Pakalkienė, kultūros paso koordinatorė
Ankstesni įrašai


     Vasario mėnuo prasidėjo netradicinėmis fizinio ugdymo pamokomis 1, 2 ir 3 klasėse. Kartu su šių klasių mokytojais nusprendėme daugiau dėmesio skirti mokinių stuburui. Pradinių klasių mokinių raumenukai dar nėra tokie stiprūs, ypač kaklo ir nugaros.

     Sausio 23 d. Vilniaus pasienio rinktinė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje jaunojo pasieniečio būrelių nariams organizavo viktoriną „Ką žinome apie valstybės sienos apsaugą“.

     Sausio 24 dienos vakarą ėjome į gimnaziją turėdami vieną tikslą – nuotaikingai, linksmai, nuoširdžiai bendraudami antrąkart praleisti naktį savoje mokykloje. Tai žymiai linksmiau ir  geriau, nei sėdėti pamokose.

Direktoriaus 2019 metų veiklos ataskaita

Gimnazijos bendruomenės nariai iki sausio 30 dienos turi teisę pateikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo Gimnazijos tarybos pirmininkei Jurgitai Rėkašienei el. paštu: jurgita.rekasiene@vidiskiugimnazija.lt

 

     Pati didžiausia dovana, kurią galime kam nors padovanoti – tai mūsų laikas, nes atiduodami laiką atiduodame tai, kas jau niekada nebegrįš. Apie laiką ir jo vertę susimąstome tikrai ne kasdien. Dažniausiai – artėjant didžiosioms metų šventėms – Kalėdoms ir Naujiesiems metams.