Aktualijos

Netradicinė fizinio ugdymo pamoka

     Vasario mėnuo prasidėjo netradicinėmis fizinio ugdymo pamokomis 1, 2 ir 3 klasėse. Kartu su šių klasių mokytojais nusprendėme daugiau dėmesio skirti mokinių stuburui. Pradinių klasių mokinių raumenukai dar nėra tokie stiprūs, ypač kaklo ir nugaros. Kadangi vaikai dažnai pamokų metu netaisyklingai sėdi ar stovi, dėl to atsiranda ydinga laikysena, o vėliau vystosi stuburo ligos.

     Netradicinėje fizinio ugdymo pamokoje atlikome įvairius tempimo pratimus: kaklo, pečių juostos bei liemens. Mokiniai taip pat atliko visiems kūno raumenims naudingus judriuosius pratimus. Taip pat imitavome įvairius gyvūnų judesius, net šokome afrikietiškus šokius. Norisi pasidžiaugti, kad pradinukai labai gerai atliko apšilimą, o jų veiduose nušvito šypsenos.

     Vasaris – sveikatingumo mėnuo. Norint išlikti sveikiems, žvaliems bei rečiau sirgti, turime pratinti mokinius daugiau judėti. Nuolat judėdami vaikai visada būna geresnės nuotaikos, jiems geriau sekasi mokslas, be to, noriai valgo sveikatai palankų maistą bei geriau išsimiega.

Inga Žilo, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje
Ankstesni įrašai


     Sausio 23 d. Vilniaus pasienio rinktinė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje jaunojo pasieniečio būrelių nariams organizavo viktoriną „Ką žinome apie valstybės sienos apsaugą“.

     Sausio 24 dienos vakarą ėjome į gimnaziją turėdami vieną tikslą – nuotaikingai, linksmai, nuoširdžiai bendraudami antrąkart praleisti naktį savoje mokykloje. Tai žymiai linksmiau ir  geriau, nei sėdėti pamokose.

Direktoriaus 2019 metų veiklos ataskaita

Gimnazijos bendruomenės nariai iki sausio 30 dienos turi teisę pateikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo Gimnazijos tarybos pirmininkei Jurgitai Rėkašienei el. paštu: jurgita.rekasiene@vidiskiugimnazija.lt

 

     Pati didžiausia dovana, kurią galime kam nors padovanoti – tai mūsų laikas, nes atiduodami laiką atiduodame tai, kas jau niekada nebegrįš. Apie laiką ir jo vertę susimąstome tikrai ne kasdien. Dažniausiai – artėjant didžiosioms metų šventėms – Kalėdoms ir Naujiesiems metams.

     Kodėl ir kam kasdieniški dalykai yra įdomūs? Kaip fotografija papasakoti istoriją? Ar visos fotografijos rodo tiesą? Kaip atrasti kūrybiškumą ten, kur gyvenu? Kaip vertinti savo fotografijas? Kaip galima tobulėti? Man patinka fotografuoti. O kas toliau?