Aktualijos

Vasara kvepianti tėvelių dovana gimnazijai

     Kas nežino medaus galios?! Jis – natūrali gydomoji priemonė, dažnai naudojama lietuvių liaudies medicinoje kaip vaistas nuo daugelio ligų. Medus valo organizmą, mažina antsvorį, greitina medžiagų apykaitą. Iš kartos į kartą yra perduodamos legendos apie šio negendančio produkto gydomąsias savybes. Vis dėlto, dažniausiai medus naudojamas imuniteto stiprinimui bei peršalimo ligoms gydyti, vartojamas sergant gripu.

     Ir kaip čia išlaikysi nepasidžiaugęs labai gražia, bet svarbiausia sveika, gimnazijos mokinių Aivaro ir Nerijaus tėvelių, bitininkaujančių Bernotų kaime, Alesios ir Nerijaus Malinauskų dovana gimnazijai – didžiuliu kibiru vasaros žolynais kvepiančio medaus. Jis jau antrasis! Pirmąjį gimnazijos bendruomenė šaukštais kabino ir mėgavosi visą pernykštę žiemą. O šiemet šis gamtos stebuklas atkeliavo į gimnaziją pačiu laiku – nors žiema labai vėluoja, bet daugėja peršalimo ir gripo susirgimų. Saugotis ir gintis nuo ligų padės Malinauskų šeimos dovana. Todėl visi bendruomenės nariai kviečiami į gimnazijos valgyklą ragauti medučio.

     O darbščiai ir darniai Alesios ir Nerijaus Malinauskų šeimai linkime derlingo bitininkavimo, ūkininkavimo ir sėkmingų kitų veiklų, kuriose jie smagiai sukasi. Nuoširdų ačiū Jums taria visa gimnazijos bendruomenė.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Vasario 3 dieną pradinių klasių mokiniai svečiavosi „Giliuko laboratorijoje“ – edukacinėje kultūros paso veikloje.

     Vasario mėnuo prasidėjo netradicinėmis fizinio ugdymo pamokomis 1, 2 ir 3 klasėse. Kartu su šių klasių mokytojais nusprendėme daugiau dėmesio skirti mokinių stuburui. Pradinių klasių mokinių raumenukai dar nėra tokie stiprūs, ypač kaklo ir nugaros.

     Sausio 23 d. Vilniaus pasienio rinktinė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje jaunojo pasieniečio būrelių nariams organizavo viktoriną „Ką žinome apie valstybės sienos apsaugą“.

     Sausio 24 dienos vakarą ėjome į gimnaziją turėdami vieną tikslą – nuotaikingai, linksmai, nuoširdžiai bendraudami antrąkart praleisti naktį savoje mokykloje. Tai žymiai linksmiau ir  geriau, nei sėdėti pamokose.

Direktoriaus 2019 metų veiklos ataskaita

Gimnazijos bendruomenės nariai iki sausio 30 dienos turi teisę pateikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo Gimnazijos tarybos pirmininkei Jurgitai Rėkašienei el. paštu: jurgita.rekasiene@vidiskiugimnazija.lt