Aktualijos

Gamta Saulės akimis

     „Kiek tik save atsimenu, visuomet žavėjausi menais. Nuo pat vaikystės mane viliojo gamta. Manau, kad tam daugiausia įtakos turėjo mano ir mano šeimos gyvenimo būdas, nes nuo pat mažumės buvau pratinama keliauti ir grožėtis kraštovaizdžiu.

     Suvokimas, kad žmogus sugeba tiek daug pamatyti paprastoje, lyg ir niekuo neišskirtinoje aplinkoje ar žmoguje, paskatino mane fiksuoti regimą vaizdą. Vėliau, skatinama draugų ir artimųjų, nusprendžiau savo matymu ir pagautomis akimirkomis pasidalinti su kitais, o šiandien ir su Jumis“, – šiais žodžiais į žiūrovus prabyla III klasės mokinė Saulė Rastenytė, gimnazijoje eksponuojanti savo fotografijų parodą „Gamta mano akimis“. Saulės fotoobjektyvu užfiksuoti vaizdai atskleidžia jos pačios menišką sielą, ryšį su gamta, gebėjimą atskleisti spalvą ir formą, pagauti šviesą. Žvelgiant į fotografijų peizažus apima jausmas, kad viskas, kas mus sieja su gamta, yra labai artima, pažįstama ir sava...

     Ačiū, Saule, Tau už dalijimąsi ir sėkmingų kadrų ateityje!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Prieš 30 metų Kovo 11-osios žinia apie atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę pasklido po visą pasaulį. Šiandien mes tvirtai sakome – norime visada būti laisvi, kad galėtume nevaržomai sakyti tai, ką galvojame. Šiandien mes kiekvieną dieną kuriame savo Valstybę ir patys esame už ją atsakingi.

Iš kopų šnabždesio su debesim ir prošvaistėm,

Iš marių virpulio ir ežerų nendrėtų.

Iš duonos kvapo ir miškų giesmės

Kalba gimtoji lūposna įdėta.

J.Degutytė

     Kovo 3 dieną 8 ir I klasės mokiniams vyko Valstybės pažinimo centro edukacinių užsiėmimų vedėjos Justinos Vyšniauskaitės pamoka, skirta Lietuvos valstybingumo raidai. Tokiais edukaciniais užsiėmimais siekiama ugdyti mokinių pilietiškumą, skatinti naujai pažvelgti į socialinius ir politinius reiškinius, pažinti ir įsitraukti į valstybės valdymą.

     Siekiant apsaugoti Ignalinos rajono gyventojus ir svečius nuo galimo koronaviruso plitimo, Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 2 d. įsakymu Nr. VT-131 nurodoma nuo 2020 m. kovo 2 d. neribotam laikui atidėti suplanuotus renginius ir neorganizuoti naujų renginių Ignalinos rajone.