Aktualijos

Informacija dėl koronaviruso

     Siekiant apsaugoti Ignalinos rajono gyventojus ir svečius nuo galimo koronaviruso plitimo, Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 2 d. įsakymu Nr. VT-131 nurodoma nuo 2020 m. kovo 2 d. neribotam laikui atidėti suplanuotus renginius ir neorganizuoti naujų renginių Ignalinos rajone.

     Lietuvoje paskelbta ekstremali situacija dėl viruso COVID -19 (koronaviruso). Apie tai patikima informacija yra skelbiama Sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas. Kiekvieną dieną informacija atnaujinama Užkrečiamų ligų ir AIDS centro :http://www.ulac.lt/ ŠMSM puslapyje aktuali nuoroda: https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso.

     Vaikai, grįžę iš šalių, kur nustatytas koronaviruso protrūkis (Kinija, Šiaurės Italija (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionai), Honkongas, Iranas, Japonija, Pietų Korėja, Singapūras) arba turėję tiesioginį kontaktą su sergančiu koronavirusu asmeniu, privalo 14 dienų likti namuose, o tėvų prašome informuoti klasės vadovą arba ugdymo įstaigos administraciją. Jei vaikas turi bent vieną iš ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomų (karščiavimas, kosulys, dusulys, apsunkintas kvėpavimas), jis taip pat turi neiti į mokyklą.

     Kviečiame nepanikuoti, būti supratingiems ir tolerantiškiems.
Ankstesni įrašai


     Atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos rekomendacijas ir patvirtintą pirmąjį koronoviruso (COVID-19) atvejį Lietuvoje, informuojame, kad 2020 m. kovo 7 d. Kaziuko mugė Vidiškių gimnazijoje nevyks. Apie kitą mugės datą informuosime vėliau.

     Vasario 28 dieną gimnazijoje lankėsi Aušra Laucevičienė, Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos mokestinių prievolių departamento II skyriaus vyriausioji specialistė, kuri paaiškino mokesčių svarbą. Mokesčiais surinkti pinigai keliauja į valstybės biudžetą.

     „Tik mūsų unikali kalba lietuvius skiria nuo kitų tautų. Tai kalba buvo tas uždraustas vaisius okupacijos laikotarpiu, kuris aiškiausiai apipavidalina tautinį identitetą. Rašykime ir puoselėkime kalbą, o svarbiausia - mėgaukimės savo unikalumu“, – ragina Vilniaus prekybos paramos fondo „Dabar“ direktorius Lukas Radžiūnas. Šis fondas globoja, remia Nacionalinio diktanto idėją jau ne pirmus metus.

     Vasario 16-ąją ignaliniečiai Lietuvos gimtadienį šventė kultūros ir sporto centre.  Buvo pasidžiaugta jaunaisiais talentais ir geriausiais sportininkais.

     Vasario 14 dieną 8 klasės mokiniai Paliesiaus dvare dalyvavo knygos „Didžioji Lietuva“ pristatyme. Leidinio autorė Birutė Valionytė, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarė, politikė, visuomenės veikėja, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė.