Aktualijos

Nuotolinio mokymo organizavimo tvarkos aprašas
Ankstesni įrašai


    Gimnazijos nuotolinio mokymosi techninės pagalbos IKT koordinatorius –  matematikos vyresnysis mokytojas Dainius Vaitkevičius. Atsiradus informacinių technologijų techninių klausimų, galima kreiptis nurodytais kontaktais:

El. paštas: dainius.vaitkevicius@vidiskiugimnazija.lt, daynius@gmail.com

Mob. tel. 8 622 28862

     Ignalinos r. Vidiškių gimnazija, reaguodama į koronaviruso pandemiją, nuo 2020 m. kovo 16 dienos suinteresuotus asmenis aptarnaus tik nuotoliniu būdu darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 valandos (penktadienį iki 15.45 val.):

     Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. kovo 12 d. įsakymu „Dėl švietimo, mokslo ir sporto ministro 2019 m. balandžio 15 d. įsakymo Nr. V-417 „Dėl 2019–2020 ir 2020–2021 mokslo metų pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrųjų ugdymo planų patvirtinimo“ pakeitimo“, kovo 13-27 dienomis skelbiu mokinių pavasario atostogas.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

     „Kiek tik save atsimenu, visuomet žavėjausi menais. Nuo pat vaikystės mane viliojo gamta. Manau, kad tam daugiausia įtakos turėjo mano ir mano šeimos gyvenimo būdas, nes nuo pat mažumės buvau pratinama keliauti ir grožėtis kraštovaizdžiu.

     Prieš 30 metų Kovo 11-osios žinia apie atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę pasklido po visą pasaulį. Šiandien mes tvirtai sakome – norime visada būti laisvi, kad galėtume nevaržomai sakyti tai, ką galvojame. Šiandien mes kiekvieną dieną kuriame savo Valstybę ir patys esame už ją atsakingi.