Aktualijos

Parama maisto produktais
Ankstesni įrašai


     Gimnazija iš įvairių tiekėjų gavo planšečių su interneto kortelėmis, kurių dalis jau išdalinta Mielagėnų skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams ir pradinių klasių mokiniams, gimnazijos mokiniams, kurie neturėjo mokymosi priemonės arba turėjo IKT priemone dalintis su šeimos nariais.

Sinchroninių pamokų tvarkaraštis

     Nuotolinės pamokos – vieša erdvė, tad per jas laidomi necenzūriniai žodžiai, patyčios yra baustinas elgesys.

     Šiandien trečioji nuotolinio mokymosi diena. Pandemija sujaukė mums įprastą gyvenimo būdą, o kartu ir mokymąsi. Mūsų gimnazija mokymąsi vykdo per TAMO elektroninį dienyną, Facebook Messenger programą. Socialiniuose tinkluose ir bendraudami su mokytojais išgirstame nusiskundimų, kad mokymo krūvis perkeliamas ant tėvų pečių.