Aktualijos

Planšetės – namų mokymui

     Gimnazija iš įvairių tiekėjų gavo planšečių su interneto kortelėmis, kurių dalis jau išdalinta Mielagėnų skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams ir pradinių klasių mokiniams, gimnazijos mokiniams, kurie neturėjo mokymosi priemonės arba turėjo IKT priemone dalintis su šeimos nariais. Kadangi planšečių gimnazija dar turi, prašome kreiptis visus jų stokojančius gimnazijos mokinius/tėvelius/globėjus darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 (penktadienį 8.00-16.45 val.) telefonu 8 386 46337.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


Sinchroninių pamokų tvarkaraštis

     Nuotolinės pamokos – vieša erdvė, tad per jas laidomi necenzūriniai žodžiai, patyčios yra baustinas elgesys.

     Šiandien trečioji nuotolinio mokymosi diena. Pandemija sujaukė mums įprastą gyvenimo būdą, o kartu ir mokymąsi. Mūsų gimnazija mokymąsi vykdo per TAMO elektroninį dienyną, Facebook Messenger programą. Socialiniuose tinkluose ir bendraudami su mokytojais išgirstame nusiskundimų, kad mokymo krūvis perkeliamas ant tėvų pečių.

     Nuotolinio mokymo organizavimo tvarkos aprašą galima rasti skyrelyje dokumentai arba paspaudus ant šios nuorodos. Tvarkos aprašas