Puiki žinia karantino sąlygomis!

2020 m. balandžio 22 d. LAMA BPO prezidento įsakymu pakeistas Bendrojo priėmimo tvarkos aprašo 1 priedas, kuriame patvirtintos 2020 m. bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas datos.

Nuo karantino pradžios mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, kas dvi savaitės dalinami maisto daviniai. Juos gauna 85 mokiniai (kartu su Mielagėnų ir Dūkšto skyriais). Bendra išdalintų maisto davinių suma – 4599 Eur.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

Gimnazija iš įvairių tiekėjų gavo planšečių su interneto kortelėmis, kurių dalis jau išdalinta Mielagėnų skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams ir pradinių klasių mokiniams, gimnazijos mokiniams, kurie neturėjo mokymosi priemonės arba turėjo IKT priemone dalintis su šeimos nariais.

Sinchroninių pamokų tvarkaraštis

Nuotolinės pamokos – vieša erdvė, tad per jas laidomi necenzūriniai žodžiai, patyčios yra baustinas elgesys.