Aktualijos

Direktorės sveikinimas pradinių klasių mokiniams pasibaigusių mokslo metų proga

     Mieli Mokinukai, gerbiami Tėveliai ir Mokytojai, šiandien baigiasi mokslo metai, neeiliniai metai, žadėję būti turtingi gražių ir šviesių įspūdžių, įvykių, nuotykių, Lietuvos 30-mečio mokslo metai! Tačiau netikėtai durys užsivėrė... Bet atsivėrė neišmatuojamos mokymosi ir pažinimo galimybės ir erdvės net neiškeliant kojos iš namų. Tikiu, kad, mieli vaikučiai, padedami tėvelių, kitų šeimos narių jomis pasinaudojote, patyrėte ir bendravimo su artimaisiais džiaugsmą. Tėveliai, kaip niekad iš arti pamatėte nelengvą mokytojo darbą. Na o Jūs, mokytojai, ne tik atradote, bet ir įvaldėte pačias naujausias mokymo galimybes. Manau, kad taip neįprastai užbaigdami mokslo metus, tikrai esate nusipelnę visų vasaros teikiamų malonumų. Todėl sveikinu su mokslo metų pabaiga ir linkiu gerai pailsėti ir pasidžiaugti atostogomis! Gražios, šiltos, smagios, o svarbiausia – sveikos Jums visiems vasaros!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Gimnazija dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto  laikotarpis – nuo 2017 m. kovo 22 d. iki 2019 m. liepos 22 d., projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

     Karjeros kodas. Patarimai jaunimui: ką veikti pabaigus mokyklą?

Karjeros kodas Youtube kanalas

„Kastu International“ kviečia abiturientus į nemokamą renginį „Studentas per 20 minučių“, kuris vyks birželio 10, 11 dienomis.

Baigiasi gegužė – baigiasi ir pamokos. Nuo birželio 1 dienos gimnazijos mokiniai dalyvaus jiems pasiūlytose projektinėse veiklose.

     Gegužės mėnesį KALBA komanda kviečia jus pažinti net 13 populiariausių specialybių, kurias pristatys įvairiausių užsienio aukštųjų mokyklų atstovai! Dar nesi apsisprendęs dėl studijų programos arba nori patikrinti savo sprendimą? Dabar tam puikus laikas!

     Šiuolaikinis ir atviras naujovėms bei iššūkiams mokytojas yra tas, kuris skatina mokinius ieškoti kultūriškai skirtingų elementų sąsajų, ugdo mokinių poreikį domėtis ir pažinti kitų kultūrų žmones bei tokiu būdu geriau suvokti ir vertinti savo kultūrinį identitetą.