Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką lietuvių kalbos mokytojo pareigoms užimti nuo 2020 m. rugsėjo 1 d.

Pareigos: lietuvių kalbos mokytojas

Darbo vieta: Ignalinos g. 1A, Vidiškių k., Ignalinos r. sav.

Darbo sutarties rūšis: Visas darbo krūvis pagal neterminuotą darbo sutartį su 3 mėn. bandomuoju laikotarpiu.

Reikalavimai:

aukštasis universitetinis išsilavinimas edukologijos srityje;
lietuvių kalbos mokytojo kvalifikacija;
puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingo amžiaus mokiniais ir nuolatinis jų informavimas apie mokymosi pažangą;
ugdymo turinio planavimas, atsižvelgiant į mokinių ugdymosi poreikių įvairovę;
IKT naudojimas ir taikymas profesinėje veikloje;
gebėjimas bendradarbiauti ir dirbti komandoje su mokinių tėvais (globėjais).

Privalumai: ne žemesnė negu vyr. mokytojo kvalifikacinė kategorija.

Darbo užmokestis:

1.     Darbo užmokestis – nuo 1130 Eur iki 1588 Eur. (darbo užmokestis priklausys nuo turimos kvalifikacijos ir darbo stažo).
2.     Mokėjimo terminai – nurodyta suma už mėnesį, neatskaičius mokesčių, mokama du kartus per mėnesį darbuotojui sutikus.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti:

1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.

2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.

3. Išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijos.

4. Gyvenimo aprašymas;

5. Rekomendacija(-os) iš buvusios darbovietės.

6. Pažyma dėl įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie fizinį asmenį.

Dokumentai priimami adresu:

Ignalinos r. Vidiškių gimnazija,  II aukštas, raštinė, Ignalinos g. 1A, Vidiškių k., Ignalinos r. sav. arba el. paštu mokykla@vidiskiu.ignalina.lm.lt

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai:

tel. (8 386) 46337, mob. (8 618) 59767.

Mieli Mokinukai, gerbiami Tėveliai ir Mokytojai, šiandien baigiasi mokslo metai, neeiliniai metai, žadėję būti turtingi gražių ir šviesių įspūdžių, įvykių, nuotykių, Lietuvos 30-mečio mokslo metai!

Gimnazija dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto  laikotarpis – nuo 2017 m. kovo 22 d. iki 2019 m. liepos 22 d., projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

Karjeros kodas. Patarimai jaunimui: ką veikti pabaigus mokyklą?

Karjeros kodas Youtube kanalas

„Kastu International“ kviečia abiturientus į nemokamą renginį „Studentas per 20 minučių“, kuris vyks birželio 10, 11 dienomis.

Baigiasi gegužė – baigiasi ir pamokos. Nuo birželio 1 dienos gimnazijos mokiniai dalyvaus jiems pasiūlytose projektinėse veiklose.

Gegužės mėnesį KALBA komanda kviečia jus pažinti net 13 populiariausių specialybių, kurias pristatys įvairiausių užsienio aukštųjų mokyklų atstovai! Dar nesi apsisprendęs dėl studijų programos arba nori patikrinti savo sprendimą? Dabar tam puikus laikas!