Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro informacija 8-11 klasių mokniams

Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką lietuvių kalbos mokytojo pareigoms užimti nuo 2020 m. rugsėjo 1 d.

Pareigos: lietuvių kalbos mokytojas

Mieli Mokinukai, gerbiami Tėveliai ir Mokytojai, šiandien baigiasi mokslo metai, neeiliniai metai, žadėję būti turtingi gražių ir šviesių įspūdžių, įvykių, nuotykių, Lietuvos 30-mečio mokslo metai!

Gimnazija dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto  laikotarpis – nuo 2017 m. kovo 22 d. iki 2019 m. liepos 22 d., projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

Karjeros kodas. Patarimai jaunimui: ką veikti pabaigus mokyklą?

Karjeros kodas Youtube kanalas

„Kastu International“ kviečia abiturientus į nemokamą renginį „Studentas per 20 minučių“, kuris vyks birželio 10, 11 dienomis.

Baigiasi gegužė – baigiasi ir pamokos. Nuo birželio 1 dienos gimnazijos mokiniai dalyvaus jiems pasiūlytose projektinėse veiklose.