Aktualijos

Mokyklinių autobusų maršrutai birželio 17 d.

Mokyklinių autobusų maršrutai  birželio 17 d.

1 maršrutas

Ignalina 9.10 (autobusų stotis)

Jakėnai 9.50

Švedriškė 10.00

Serapiniškė 10.15

Tartokas 10.40

Kazitiškis 11.00 (prie teletabių)

2 maršrutas

Krikonys 8.00

Mielagėnai 8.10 (autobusų stotelė)

Paliesius 8.20

Bernotai 8.30

Šiūlėnai 9.00

Izabelinė 9.10

Mikalavas 9.20 (autobusų stotelė)

N. Daugėliškis 9.40 (autobusų stotelė)

Kalvasalis 10.00

Makniūnalaukė 10.20

Kukoriškė 10.40

Kaneišiai 10.45

Vidiškės 10.50

Tėvai, kurie vyksta į gimnaziją atsiimti maisto davinio arba atveža atiduoti planšetę/kompiuterį, turi atvežti vadovėlius.




Ankstesni įrašai


     Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Vilniaus karo prievolės ir komplektavimo skyriumi kviečia 8–11 klasių mokinius, jų tėvus į nemokamą nuotolinį informacinį renginį „Lietuvos kariuomenė – merginų ir / ar vaikinų pasirinkimas? Kodėl verta rinktis?”.

 Vietų skaičius ribotas. Būtina registracija internetu.

https://www.lmnsc.lt/registracija/lietuvos-kariuomene---merginu-irar-vaikinu-pasirinkimas-kodel-verta-rinktis/?uid=b2ab001982d

     Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką lietuvių kalbos mokytojo pareigoms užimti nuo 2020 m. rugsėjo 1 d.

     Pareigos: lietuvių kalbos mokytojas

     Mieli Mokinukai, gerbiami Tėveliai ir Mokytojai, šiandien baigiasi mokslo metai, neeiliniai metai, žadėję būti turtingi gražių ir šviesių įspūdžių, įvykių, nuotykių, Lietuvos 30-mečio mokslo metai!

     Gimnazija dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto  laikotarpis – nuo 2017 m. kovo 22 d. iki 2019 m. liepos 22 d., projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

     Karjeros kodas. Patarimai jaunimui: ką veikti pabaigus mokyklą?

Karjeros kodas Youtube kanalas

„Kastu International“ kviečia abiturientus į nemokamą renginį „Studentas per 20 minučių“, kuris vyks birželio 10, 11 dienomis.