Aktualijos

Pradedamas mokinių priėmimas į gimnaziją

     Ignalinos r. Vidiškių gimnazijoje prasideda mokinių, norinčių gimnazijoje mokytis nuo 2020 m. rugsėjo 1 dienos, priėmimas. Dokumentai priimami gimnazijos raštinėje iki 2020 m. rugpjūčio 31 dienos darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. (penktadieniais iki 15.45 val.).


Pateikiami šie dokumentai:
1. Tėvų (globėjų)/nuo 14 metų mokinio prašymas.
2. Nuo 14 metų tėvų sutikimas sudaryti mokymosi sutartį.
3. Išsilavinimo pažymėjimo kopija norint mokytis aukštesnėse klasėse.
4. Asmens dokumentas.
5. SUP mokinio specialiuosius ugdymo poreikius įrodantys dokumentai.
Mokinių priėmimas į gimnaziją vykdomas vadovaujantis šiais dokumentais:

Mokinių priėmimo į Ignalinos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas

Ignalinos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų aptarnavimo teritorijos

Ugdymo šeimoje įgyvendinimo tvarkos aprašas

Mokinių priėmimo i Ignalinos r. Vidiškiu gimnaziją komisija

Mokinių priėmimo į Ignalinos r. Vidiškių gimnaziją komisijos darbo reglamentas
Ankstesni įrašai


     Birželio pradžioje 5-III kl. gimnazijos mokiniai buvo pakviesti dalyvauti projekte „Simetrija ir geometrija artimiausioje aplinkoje“, kuriame bendrai veiklai jungėsi įvairių dalykų mokytojai. Projektas kvietė mokinius tyrinėti savo aplinką, stebėti vykstančius reiškinius, fiksuoti įvairius objektus, skaičiuoti, matuoti, rašyti, kurti.

Mokyklinių autobusų maršrutai  birželio 17 d.

1 maršrutas

Ignalina 9.10 (autobusų stotis)

Jakėnai 9.50

Švedriškė 10.00

     Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Vilniaus karo prievolės ir komplektavimo skyriumi kviečia 8–11 klasių mokinius, jų tėvus į nemokamą nuotolinį informacinį renginį „Lietuvos kariuomenė – merginų ir / ar vaikinų pasirinkimas? Kodėl verta rinktis?”.

 Vietų skaičius ribotas. Būtina registracija internetu.

https://www.lmnsc.lt/registracija/lietuvos-kariuomene---merginu-irar-vaikinu-pasirinkimas-kodel-verta-rinktis/?uid=b2ab001982d

     Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką lietuvių kalbos mokytojo pareigoms užimti nuo 2020 m. rugsėjo 1 d.

     Pareigos: lietuvių kalbos mokytojas

     Mieli Mokinukai, gerbiami Tėveliai ir Mokytojai, šiandien baigiasi mokslo metai, neeiliniai metai, žadėję būti turtingi gražių ir šviesių įspūdžių, įvykių, nuotykių, Lietuvos 30-mečio mokslo metai!