Prasidėjo atostogos...

Ignalinos r. Vidiškių gimnazijoje prasideda mokinių, norinčių gimnazijoje mokytis nuo 2020 m. rugsėjo 1 dienos, priėmimas. Dokumentai priimami gimnazijos raštinėje iki 2020 m. rugpjūčio 31 dienos darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. (penktadieniais iki 15.45 val.).

Birželio pradžioje 5-III kl. gimnazijos mokiniai buvo pakviesti dalyvauti projekte „Simetrija ir geometrija artimiausioje aplinkoje“, kuriame bendrai veiklai jungėsi įvairių dalykų mokytojai. Projektas kvietė mokinius tyrinėti savo aplinką, stebėti vykstančius reiškinius, fiksuoti įvairius objektus, skaičiuoti, matuoti, rašyti, kurti.

Mokyklinių autobusų maršrutai  birželio 17 d.

1 maršrutas

Ignalina 9.10 (autobusų stotis)

Jakėnai 9.50

Švedriškė 10.00

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Vilniaus karo prievolės ir komplektavimo skyriumi kviečia 8–11 klasių mokinius, jų tėvus į nemokamą nuotolinį informacinį renginį „Lietuvos kariuomenė – merginų ir / ar vaikinų pasirinkimas? Kodėl verta rinktis?”.

Vietų skaičius ribotas. Būtina registracija internetu.

Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką lietuvių kalbos mokytojo pareigoms užimti nuo 2020 m. rugsėjo 1 d.

Pareigos: lietuvių kalbos mokytojas