Aktualijos

Pristatome! Projektas „Simetrija ir geometrija artimiausioje aplinkoje“

     Birželio pradžioje 5-III kl. gimnazijos mokiniai buvo pakviesti dalyvauti projekte „Simetrija ir geometrija artimiausioje aplinkoje“, kuriame bendrai veiklai jungėsi įvairių dalykų mokytojai. Projektas kvietė mokinius tyrinėti savo aplinką, stebėti vykstančius reiškinius, fiksuoti įvairius objektus, skaičiuoti, matuoti, rašyti, kurti. Kiekvienas mokinys, atlikdamas užduotis, ugdė ne tik dalykines, bet ir bendrąsias kompetencijas, bendradarbiavo su mokytojais ir draugais, jautė didžiulę atsakomybę žinodamas, kad jo atliktas darbas prisidės prie vieno bendro rezultato. Nors pati idėja ir tema nėra naujos, projekte pateikta informacija įdomi ir vertinga, pristatanti mokinių gebėjimus, talentus, pomėgius, privertusi ne vieną nustebti ir kitaip pažvelgti į šalia esančius daiktus.

     Sėkmingai įgyvendinto projekto paslaptis – komandinis darbas!

Projektas „Simetrija ir geometrija artimiausioje aplinkoje“

Audronė Krikščionaitienė, projekto koordinatorė
Ankstesni įrašai


Mokyklinių autobusų maršrutai  birželio 17 d.

1 maršrutas

Ignalina 9.10 (autobusų stotis)

Jakėnai 9.50

Švedriškė 10.00

     Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Vilniaus karo prievolės ir komplektavimo skyriumi kviečia 8–11 klasių mokinius, jų tėvus į nemokamą nuotolinį informacinį renginį „Lietuvos kariuomenė – merginų ir / ar vaikinų pasirinkimas? Kodėl verta rinktis?”.

 Vietų skaičius ribotas. Būtina registracija internetu.

https://www.lmnsc.lt/registracija/lietuvos-kariuomene---merginu-irar-vaikinu-pasirinkimas-kodel-verta-rinktis/?uid=b2ab001982d

     Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką lietuvių kalbos mokytojo pareigoms užimti nuo 2020 m. rugsėjo 1 d.

     Pareigos: lietuvių kalbos mokytojas

     Mieli Mokinukai, gerbiami Tėveliai ir Mokytojai, šiandien baigiasi mokslo metai, neeiliniai metai, žadėję būti turtingi gražių ir šviesių įspūdžių, įvykių, nuotykių, Lietuvos 30-mečio mokslo metai!

     Gimnazija dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto  laikotarpis – nuo 2017 m. kovo 22 d. iki 2019 m. liepos 22 d., projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).