Įrenginėjama gimnazijos sporto aikštelė

Vidiškėse šiuo metu įrenginėjama sporto (krepšinio ir tinklinio) aikštelė. Ji bus aptverta, apšviesta, panaudojant saulės energiją. Darbai atliekami įgyvendinant projektą „Universalios sporto aikštelės įrengimas Ignalinos rajone Vidiškių kaime” (projekto Nr. IGNA-LEADER-6B-JIS-15-3-2019), finansuojamą iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai lėšų, taip pat savivaldybės ir valstybės biudžeto lėšų.

Tėveliams primename, kad nuo liepos 1 d. prasideda prašymų dėl socialinės paramos mokiniams – paramos mokinio reikmenims įsigyti ir nemokamo maitinimo 2020–2021 mokslo metams – priėmimas.

Prašymai priimami seniūnijose. Taip pat šeimos turi galimybę pateikti elektroninius prašymus tinklalapyje http://www.spis.lt/

Vasara, įsisupusi į šiltą ūkanų, rasotų pievų rūko šydą, kvepianti žemuogėmis ir pirmuoju šienu, kviečia visus atostogų. Kviečia išgirsti vakarinį lakštingalų suokimą, gėlių varpelių skambėjimą, įsiklausyti į laužo šviesa nutviekstą naktų tylą, akimis paklajoti žvaigždėtu dangumi, pagauti saulės mirgėjimą ežero vandenyje ar medžių lapuose. Įsiklausyti į save ir savo artimą... Gero Jums poilsio, atgaivos ir ramybės...

Ignalinos r. Vidiškių gimnazijoje prasideda mokinių, norinčių gimnazijoje mokytis nuo 2020 m. rugsėjo 1 dienos, priėmimas. Dokumentai priimami gimnazijos raštinėje iki 2020 m. rugpjūčio 31 dienos darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. (penktadieniais iki 15.45 val.).

Birželio pradžioje 5-III kl. gimnazijos mokiniai buvo pakviesti dalyvauti projekte „Simetrija ir geometrija artimiausioje aplinkoje“, kuriame bendrai veiklai jungėsi įvairių dalykų mokytojai. Projektas kvietė mokinius tyrinėti savo aplinką, stebėti vykstančius reiškinius, fiksuoti įvairius objektus, skaičiuoti, matuoti, rašyti, kurti.

Mokyklinių autobusų maršrutai  birželio 17 d.

1 maršrutas

Ignalina 9.10 (autobusų stotis)

Jakėnai 9.50

Švedriškė 10.00