Aktualijos

Mūsų vykdytam eTwinning projektui suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ)!

     Daugybė žemyno mokyklų naudojasi „eTwinning“ platforma ir atranda vis naujas jos galimybes. Tai puiki galimybė visiems Europos mokytojams ir mokiniams kurti bendrus projektus, tobulėti ir bendradarbiauti virtualioje erdvėje.

     Jau ne kartą rašėme apie mūsų gimnazijoje vykdytą tarptautinį projektą „Let's GTA! - STEAM as a versatile language describing the world“. Pasibaigus projektui, projekto koordinatorė anglų ir vokiečių kalbų vyresnioji mokytoja Jurgita Raketienė užpildė ir vertinimui pateikė paraišką Nacionaliniam kokybės ženkleliui (toliau – NKŽ) gauti už įgyvendintą projektą. Lietuvoje programos „eTwinning“ Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ) teikiamas jau 14 metų mokytojams ir mokykloms, sėkmingai įgyvendinusioms „eTwinning“ projektus. Šis ženklelis pažymi, kad projektas pasiekė nacionalinį ir Europos standartą. Iš viso per 14 metų šiuo ženkleliu yra apdovanotos 238 švietimo įstaigos ir 381 mokytojas.

     Su džiaugsmu pranešame, kad surinkus pakankamą balų skaičių, mūsų gimnazija pateko į geriausiais balais įvertintų projektų vykdytojų šimtuką ir mums suteiktas NKŽ už projektą „Let's GTA! - STEAM as a versatile language describing the world“. Tai jau antrasis NKŽ mūsų mokykloje! (Pirmasis NKŽ buvo suteiktas 2017 m. už projektą „Twinkle And Smile“). Taip pat džiaugiamės gautu kvietimu dalyvauti kasmetiniuose Nacionalinės programos „eTwinning“ apdovanojimuose, kurie vyks rugpjūčio 26 dieną Vilniuje.

     Nuoširdus ačiū mokytojoms Jurgitai Raketienei, Joanai Garnevičienei ir Audronei Krikščionaitienei bei mokiniams, aktyviai prisijungusiems prie projektinių veiklų. Jūsų dėka projektas buvo aukštai įvertintas ir apdovanotas.

eTwinning komanda
Ankstesni įrašai


     Vidiškėse šiuo metu įrenginėjama sporto (krepšinio ir tinklinio) aikštelė. Ji bus aptverta, apšviesta, panaudojant saulės energiją.

     Tėveliams primename, kad nuo liepos 1 d. prasideda prašymų dėl socialinės paramos mokiniams – paramos mokinio reikmenims įsigyti ir nemokamo maitinimo 2020–2021 mokslo metams – priėmimas.

Prašymai priimami seniūnijose. Taip pat šeimos turi galimybę pateikti elektroninius prašymus tinklalapyje http://www.spis.lt/

     Vasara, įsisupusi į šiltą ūkanų, rasotų pievų rūko šydą, kvepianti žemuogėmis ir pirmuoju šienu, kviečia visus atostogų. Kviečia išgirsti vakarinį lakštingalų suokimą, gėlių varpelių skambėjimą, įsiklausyti į laužo šviesa nutviekstą naktų tylą, akimis paklajoti žvaigždėtu dangumi, pagauti saulės mirgėjimą ežero vandenyje ar medžių lapuose. Įsiklausyti į save ir savo artimą... Gero Jums poilsio, atgaivos ir ramybės...

     Ignalinos r. Vidiškių gimnazijoje prasideda mokinių, norinčių gimnazijoje mokytis nuo 2020 m. rugsėjo 1 dienos, priėmimas. Dokumentai priimami gimnazijos raštinėje iki 2020 m. rugpjūčio 31 dienos darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. (penktadieniais iki 15.45 val.).

     Birželio pradžioje 5-III kl. gimnazijos mokiniai buvo pakviesti dalyvauti projekte „Simetrija ir geometrija artimiausioje aplinkoje“, kuriame bendrai veiklai jungėsi įvairių dalykų mokytojai. Projektas kvietė mokinius tyrinėti savo aplinką, stebėti vykstančius reiškinius, fiksuoti įvairius objektus, skaičiuoti, matuoti, rašyti, kurti.