Aktualijos

Sutikome Rugsėjo 1-ąją saugiai!

     Mokslo metai, beveik visą rugpjūtį kėlę tiek diskusijų, jaudulio, nerimo ir netgi nežinios prasidėjo! Jie, be abejo, šiemet kiekvienam, tiek mokiniams ir mokytojams, tiek tėveliams bus kitokie: keliantys iššūkių, bet ir atveriantys įvairių galimybių. Bet svarbiausiais išlieka du dalykai: kokybiškas mokinių ugdymas ir jų saugumas. Užtikrinant pastarąjį, bus siekiama maksimaliai valdyti mokinių srautus, sumažinti kontaktus, laikytis socialinio atstumo, riboti dalijimąsi mokymo priemonėmis, laikytis patalpų ir asmens higienos ir dar daug kitų reikalavimų. Tai kaip gi vyko Rugsėjo 1-oji gimnazijoje ypatingo saugumo sąlygomis?

     Artėjant 10 valandai mokiniai atokiai būriavosi aplink gimnaziją – srautai laukė klasės auklėtojų pakvietimo į klases. Tačiau susitikimo džiaugsmo nepajėgė paslėpti  nei veidą dengiančios kaukės, nei atstumo laikymasis. Buvo matyti ir justi, kad mokiniai labiau nei bet kada pasiilgę mokyklos, bendraklasių, draugų, mokytojų, pasirengę mokytis, o mokytojai – mokyti.

     Kaip ir pridera, pirmieji mokyklos duris atvėrė pirmokiukai, pradedantys ilgą ir įdomią kelionę į pažinimo pasaulį. Jų šiemet net penkiolika! O iš jų net aštuoni – buvusių gimnazijos mokinių vaikučiai. Tai didelis džiaugsmas ir mokyklos darbo įvertinimas, kai buvę mokiniai savo atžaloms pasirenka mokyklą, kurią patys baigė. Kai užsivėrė atskirų įėjimų durys, o koridoriuose nutilo žingsnių aidas, – klasėse prasidėjo auklėtojų pamokos saugos tema. Kokia bus kasdienybė mokykloje? Kaip keisis bendravimas, elgesys padidėjusios rizikos susirgti sąlygomis? –tai klausimai, kuriuos turėjo aptarti klasių vadovai su auklėtiniais. O kur dar vasaros įspūdžiai, sveikinimai ir linkėjimai. Bendravimas vos sutilpo į pamokos laiką, skirtą pirmam susitikimui. Pačius mažiausius, pirmokus, ir paskutinį rugsėjį atsisėdusius į mokyklos suolą – dvidešimt keturis abiturientus – sveikino ne tik klasės auklėtojos, bet ir gimnazijos direktorė. Savo ruožtu, dvyliktokai, išradingi ir gebantys susidoroti su visais sunkumais ir reikalavimais, sugalvojo būdų, kaip, nepažeidžiant sugumo, pratęsti ilgametes gimnazijos tradicijas.

     Malonią staigmeną padarė rajono vadovai, apsilankę gimnazijoje. Savivaldybės meras Justas Rasikas ir mero pavaduotojas Juozas Rokas direktorei įteikė gėlių puokštę, gimnazijos bendruomenei linkėjo sėkmingų ir ramių mokslo metų, padovanojo saldumynų arbatos stalui.

     Mokslo metai prasidėjo gražiai ir saugiai! Tebūnie jie sveiki, darbingi ir nešantys sėkmę kiekvienam gimnazijos bendruomenės nariui.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Prie Ignalinos rajono Vidiškių gimnazijos įrengta puiki daugiafunkcė sporto aikštelė. Ja džiaugiasi gimnazijos ir miestelio bendruomenės. 

     Geltonųjų autobusų maršrutai nuo rugsėjo 2 dienos.
 

     Apibendrintą vizualiai pateikta informacija apie rekomendacijas ir reikalavimus švietimo įstaigoms dėl Covid-19 prevencijos.

Rugsėjo 1 d.  važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją  šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

1 maršrutas

Vidiškės 8:40 – Grybėnai 9:00 – Buiviliškė 9:15 – Kukoriškė 9:20 – Kaneišiai 9:22 – Rimšėnai 9:25 – Vidiškės 9:27

2 maršrutas

Vidiškės 9:30 – Makniūlaukė 9:35 – Kalviasalis 9:45 – Vidiškės 9:55

3 maršrutas

Vidiškės 8:20 – Krikonys II 9:00 – Krikonys I 9:05 – Mielagėnai 9:10 – Miečionys 9:12 – Paliesius 9:15 – Bernotai 9:20 – Šiūlėnai 9:35 – Izabelinė 9:40 – N. Daugėliškis 9:45 – Vidiškės 9:50

4 maršrutas

Jakėnai 9:05 – Švedriškė 9:09 – Serapiniškė 9:20 – Tartokas 9:30 – Kazitiškis 9:40 – Ignalina (autobusų stotis) 9:50 – Vidiškės 9:55

11:10 iš gimnazijos važinėjantys mokiniai bus vežami tais pačiais maršrutais.

Autobuse mokiniai turi dėvėti kaukes ir pirštines.

Vidiškių gimnazijoje Mokslo metų pradžios šventė vyks rugsėjo 1 d.

10 val. mokinius ir jų tėvelius prašome rinktis numatytose vietose:

1–5 klasės renkasi gimnazijos kiemelyje;

6–8 klasės – prie gimnazijos sporto aikštelės;

I–IV klasės – prie automobilių stovėjimo aikštelės.

Klasių auklėtojai pasitiks mokinius ir jų tėvelius bei nusives į klases.

Iki 10.50 val. vyks klasės auklėtojo pamoka.

11.10 val. važinėjantys mokiniai bus išvežami į namus.

Prašome visus dalyvauti su veidą dengiančiomis kaukėmis.

Gimnazijos administracija