Aktualijos

Ateitis tavo rankose

     IV klasės mokiniai dalyvavo susitikime su KALBA.LT studijų užsienyje atstove Diana Verikaite. Viešnia kalbėjo apie tai, kaip nepasiklysti, jaustis užtikrintai, teisingai pasirinkti ir įgyvendinti savo svajones. Pateikė visą reikalingą informaciją: ką rinktis, kur stoti, kada teikti dokumentus, kokios finansavimo galimybės norint studijuoti užsienyje. Kiekvienas žingeidus, patobulėjęs žmogus žingsnis po žingsnio daro Lietuvą geresne šalimi gyventi mums visiems! Žinios ir aukštesnis išsilavinimo lygis siejamas su daugybe teigiamų veiksnių: geresne sveikata, savijauta, aukštesniu tarpusavio pasitikėjimu, aukštesniu įsitraukimu į šalies politinį gyvenimą, aukštesnėmis pajamomis. Niekada nenustokite mokytis, tobulėti ir panaudoti žinias sėkmingos savo ateities kūrimui. KALBA.LT rūpinasi ne tik mokinių ar studentų, bet ir visos visuomenės pažanga bei tobulėjimu ir padeda pakeisti žmonių ateitį jau daugiau nei 27-erius metus. Teikia plačią įvairovę edukacinių paslaugų vaikams, paaugliams ir  suaugusiems. Daugiau informacijos: https://kalba.lt/apie-mus/

Vitalija Medzevičienė, ugdymo karjerai mokytoja
Ankstesni įrašai


     „e-Twinning“ programa šiais metais švenčia jau 15-us savo gyvavimo metus. Šia programa siekiama skatinti Europos šalių mokyklas bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus ir dalintis gerosiomis patirtimis.

     Kiekvienais metais rugsėjo 16-22 dienomis pasaulyje vyksta Europos judumo savaitės renginiai. Tai didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. 2020 m. Europos judumo savaitės tema: „Judumas- be jokios taršos“.

     Šiais metais, papildomai prie paskaitų gimnazijose, KALBA organizuos visus metus truksiantį webinarų ciklą apie karjeros pasirinkimus, tarptautinius egzaminus, studijas užsienyje, studentų sėkmės istorijas ir t.t.