Aktualijos

Informacija apie ugdymo proceso organizavimą pratęsus karantiną

     Informuojame, kad, pratęsus karantiną, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijoje 5-8 kl. ir  gimnazijos I–IV kl. ugdymo procesas bus tęsiamas nuotoliniu būdu iki karantino pabaigos. Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas bus organizuojamas kasdieniu (kontaktiniu) būdu. Neformaliojo vaikų švietimo mokyklose veiklos bus toliau vykdomos tokia pačia tvarka, kuri jau nusistovėjo per pastarąsias tris savaites nuo karantino pradžios. Primename, kad švietimo pagalba mokiniams karantino metu gali būti teikiama įprastiniu ir (arba) nuotoliniu būdu.

     Vilniaus universiteto mokslininkai parengė tyrimais pagrįstas rekomendacijas skirtas mokinių sveikatos ir savijautos stiprinimui COVID-19 pandemijos metu. Su jomis galima susipažinti čia:

https://www.nsa.smm.lt/wp-content/uploads/2020/11/Rekomendacijos-mokykloms-irmokiniams.pdf ;

https://www.nsa.smm.lt/wp-content/uploads/2020/11/Rekomendacijos-mokiniamsplakatas.pdf .
Ankstesni įrašai


Atmintinė

     Senelių paramos akcija „Maltiečių sriuba“ – šiemet jau 15-oji ir vis aktuali. Maltiečiai globoja 2600 sunkiai gyvenančių senyvų žmonių 42 Lietuvos vietovėse. Juos lanko su karšto maisto dubenėliu, produktų, būtiniausių priemonių lauknešėliu, padeda buityje, rūpinasi priežiūros reikalais. Akcijos „Maltiečių sriuba“ tikslas –  stokojantiems padėti maistu ir geru žodžiu.

     Lapkričio 16 dieną minima Tarptautinė tolerancijos diena. Norėdama paminėti šią dieną, Mokinių taryba paskelbė rašinių konkursą! Šių metų Tolerancijos dienos tema – „Tolerancijos dėlionė“, todėl kviečiame sudėlioti savo mintis rašinyje, kurio tema „Ką Tolerancijos diena reiškia man?“.

     Atsižvelgiant į esamą situaciją, gimnazijos 5-8 kl. ir I–IV klasių mokiniams ugdymo procesas bus organizuojamas nuotoliniu būdu iki karantino pabaigos arba iki to laiko, kol bus priimtas kitoks sprendimas.