Aktualijos

„Maltiečių sriuba" kviečia prisidėti visus geros valios žmones, įstaigas, įmones ir organizacijas

     Senelių paramos akcija „Maltiečių sriuba“ – šiemet jau 15-oji ir vis aktuali. Maltiečiai globoja 2600 sunkiai gyvenančių senyvų žmonių 42 Lietuvos vietovėse. Juos lanko su karšto maisto dubenėliu, produktų, būtiniausių priemonių lauknešėliu, padeda buityje, rūpinasi priežiūros reikalais. Akcijos „Maltiečių sriuba“ tikslas –  stokojantiems padėti maistu ir geru žodžiu.

     Pandemija visiškai sujaukė senolių gyvenimus. Prašančiųjų pagalbos, patiriančių sveikatos ir psichologinių problemų daugėja kiekvieną dieną. Tad maltiečiai yra ir psichologai, ir informacijos nešėjai, vaistų tiekėjai, maitintojai. Tą darbą daro savanoriai, paprasti jautrios sielos žmonės, kurių yra  apie 1500. Svarbu, kad būtų ką atnešti. Maltiečiai turi surinkti bent 260 tūkstančių eurų.  

Prisidėti prie maltiečių gerųjų darbų kviečiami savivaldybės, rajono įstaigų, įmonių darbuotojai https://maltieciai.lt/aukok

Aukoti galima pervedant pinigus į sąskaitą LT924010042400083985 (paskirtis – Maltiečių sriuba), arba skambinant trumpaisiais numeriais: 1410 – 10 Eur, 1418 – 3 Eur.

Parengta pagal Maltos ordino pagalbos tarnybos pranešimą

Daugiau informacijos www.maltieciai.lt, tel. 8 613 17949
Ankstesni įrašai


     Lapkričio 16 dieną minima Tarptautinė tolerancijos diena. Norėdama paminėti šią dieną, Mokinių taryba paskelbė rašinių konkursą! Šių metų Tolerancijos dienos tema – „Tolerancijos dėlionė“, todėl kviečiame sudėlioti savo mintis rašinyje, kurio tema „Ką Tolerancijos diena reiškia man?“.

     Atsižvelgiant į esamą situaciją, gimnazijos 5-8 kl. ir I–IV klasių mokiniams ugdymo procesas bus organizuojamas nuotoliniu būdu iki karantino pabaigos arba iki to laiko, kol bus priimtas kitoks sprendimas.

     Tau 14 – 29 metai? Ieškai tau patinkančios veiklos krypties? Nori pažinti save bei rasti bendraminčių? Nori ugdyti savo įgūdžius bei gebėjimus? Iki 2020 m. gruodžio 7 d. 18.00 val. kviečiame Tave registruotis į Jaunimo savanoriškos tarnybos programą!

Važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

Informuojame, kad 2020 m. lapkričio 9-13 dienomis:

1. Įprastu būdu (kaip ir praėjusią savaitę) mokosi ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo vaikai, 1–4 klasių mokiniai.

2. Nuotoliniu būdu ir toliau pagal esamą tvarkaraštį mokosi 5–8, I–IV klasių mokiniai.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė