Aktualijos

Sudėliokime Tolerancijos rašinį!

     Lapkričio 16 dieną minima Tarptautinė tolerancijos diena. Norėdama paminėti šią dieną, Mokinių taryba paskelbė rašinių konkursą! Šių metų Tolerancijos dienos tema – „Tolerancijos dėlionė“, todėl kviečiame sudėlioti savo mintis rašinyje, kurio tema „Ką Tolerancijos diena reiškia man?“. 

     Konkursas skirtas visiems gimnazijos mokiniams nuo 6 iki IV kl. Mokiniai rašinius gali siųsti iki šios savaitės sekmadienio, lapkričio 22 dienos, per Facebook „VGMT – Vidiškių gimnazijos Mokinių taryba“ puslapio žinutes. Geriausių rašinių autoriai bus apdovanoti prizais. Laureatai bus skelbiami VGMT, Vidiškiu gimnazijos puslapyje lapkričio 30 dieną!

Linkime sėkmės rašant!

Roberta Paukštytė, III kl. mokinė
Ankstesni įrašai


     Atsižvelgiant į esamą situaciją, gimnazijos 5-8 kl. ir I–IV klasių mokiniams ugdymo procesas bus organizuojamas nuotoliniu būdu iki karantino pabaigos arba iki to laiko, kol bus priimtas kitoks sprendimas.

     Tau 14 – 29 metai? Ieškai tau patinkančios veiklos krypties? Nori pažinti save bei rasti bendraminčių? Nori ugdyti savo įgūdžius bei gebėjimus? Iki 2020 m. gruodžio 7 d. 18.00 val. kviečiame Tave registruotis į Jaunimo savanoriškos tarnybos programą!

Važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

Informuojame, kad 2020 m. lapkričio 9-13 dienomis:

1. Įprastu būdu (kaip ir praėjusią savaitę) mokosi ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo vaikai, 1–4 klasių mokiniai.

2. Nuotoliniu būdu ir toliau pagal esamą tvarkaraštį mokosi 5–8, I–IV klasių mokiniai.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

Važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją šiais mokyklinių autobusų maršrutais: