Aktualijos

Gimnazijoje renovuota sporto salė

     Sporto salės atnaujinimo darbai atlikti įgyvendinant projektą „Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos sporto salės Ignalinos r., Vidiškių k., Ignalinos g. 1, remonto darbai". Projekto vertė – 80 tūkst. Eur. Gaila,  kad joje šiuo metu ramu ir tylu. Gimnazija, kaip ir visi, laukia geresnio laiko ir sugrįšiančių mokinių.
 
     Su rangovu (UAB „Eganta“) buvo pasirašytos dvi sutartys: viena – salės remontui, kita – pagalbinių patalpų prie salės. Taip pat nupirkti suolai sporto salei, spintelės inventoriui laikyti, švieslentės, krepšinio įrangos, sporto inventoriaus tinkliniui, badmintonui, stalo tenisui, gimnastikai.
 
     "Salė šviesi, jauki, graži, mes labai džiaugiamės ir laukiame, kada čia galės sportuoti mūsų mokiniai",– sakė Vidiškių gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė. Ji minėjo, kad šiuo metu baigiamas pagalbinių patalpų remontas, o salėje dar bus pakabintas informacinis stendas. 
 
Ignalinos rajono savivaldybės informacija
 

 
Ankstesni įrašai


 

Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutarė, kad dėl prastėjančios epidemiologinės situacijos:

  • Lietuvoje karantinas pratęsiamas iki 2020-12-31.

  • Rekomenduojama ugdyti tik tuos ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus, kurių tėvai neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu.

  • Pradinių klasių mokiniams (1–4 kl.) žiemos atostogos prasideda nuo 2020-12-14 ir tęsiasi iki 2021-01-03. Į mokyklą mokiniai grįžta 2021-01-04.

  • 5–IV klasių mokiniams pamokos toliau vyksta nuotoliniu būdu iki 2020-12-22. 5–IV klasių mokinių atostogos prasideda nuo 2020-12-23 ir tęsiasi iki 2021-01-05. Į mokyklą mokiniai grįžta 2021-01-06.

  • Švietimo pagalba gali būti teikiama ir nuotoliniu, ir kontaktiniu būdu, užtikrinant operacijų vadovo nustatytas saugumo sąlygas.

  • Neformalusis vaikų švietimas vykdomas tik nuotoliniu būdu arba stabdomas, jeigu nėra tokios galimybės. 

  • Šie reikalavimai įsigalioja nuo 2020 m. gruodžio 9 d., trečiadienio.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

     Prasidėjo Adventas. Tai laukimo laikas, kuris turi dvejopą pobūdį: pasirengimą Kalėdų iškilmėms, kada pagarbiai minimas Dievo Sūnaus atėjimas pas žmones, ir kartu prisiminimą, jog reikia laukti Kristaus antrojo atėjimo pasaulio pabaigoje. Dėl šių dviejų priežasčių Adventas yra maldingo ir džiugaus laukimo metas.

     Pirmąsias „Knygų Kalėdas“ 2011 metais inicijavusi prezidentė Dalia Grybauskaitė, globoja ir jubiliejinę akciją bei ragina dovanoti skaitymo džiaugsmą visiems, o ypač vaikams.

     Informuojame, kad, pratęsus karantiną, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijoje 5-8 kl. ir  gimnazijos I–IV kl. ugdymo procesas bus tęsiamas nuotoliniu būdu iki karantino pabaigos.