Aktualijos

Informacija apie ugdymo proceso organizavimą po mokinių žiemos atostogų
Ankstesni įrašai


Žiūrėti

 

     Ką jau ką, bet šiuos metus – pagal horoskopą pelės metus – visas pasaulis prisimins ilgai, nes pelė pasistengė iš širdies – kone visus metus tupėjome visi savo „urveliuose“, karts nuo karto nedrąsiai kyšteldami noseles, bijodami nematomo negirdimo, bet kažkur čia, šalia, esančio „katino“. Turėdami vilties, kad atėjęs jautis „atkilos vartelius ir atidarys dureles“.

     Sporto salės atnaujinimo darbai atlikti įgyvendinant projektą „Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos sporto salės Ignalinos r., Vidiškių k., Ignalinos g. 1, remonto darbai". Projekto vertė – 80 tūkst. Eur. Gaila,  kad joje šiuo metu ramu ir tylu. Gimnazija, kaip ir visi, laukia geresnio laiko ir sugrįšiančių mokinių.