Aktualijos

Jeigu negalima pro duris, tai gal pavyks per stogą...

     Ką jau ką, bet šiuos metus – pagal horoskopą pelės metus – visas pasaulis prisimins ilgai, nes pelė pasistengė iš širdies – kone visus metus tupėjome visi savo „urveliuose“, karts nuo karto nedrąsiai kyšteldami noseles, bijodami nematomo negirdimo, bet kažkur čia, šalia, esančio „katino“. Turėdami vilties, kad atėjęs jautis „atkilos vartelius ir atidarys dureles“.

     O kol piktoji žiurkė verčia paskutinius savo kalendoriaus lapus, šventinė nuotaika nelaukia – nors ir atsargiai, nedrąsiai beldžiasi į kiekvienas duris. O gal atidarys? Ir jeigu ne pro duris įsmuks, tai pro langą žvilgtels, ant stogo stryktels, per sieną užsikabaros, o gal lauke į eglutę įsiropš... Ji – nuotaika, bet kažkokiu stebuklingu būdu tampa ir matoma, ir girdima, ir net užuodžiama, nes daug, oi daug ji turi draugų visur. Kalėdinės nuotaikos bičiulių apstu ir gimnazijoje. Jie siunčia Jums, mieli Mokiniai, Mokytojai, Tėveliai, Darbuotojai, gimnazijos Draugai ir Bičiuliai, pačius kalėdiškiausius, naujametiškiausius sveikinimus ir linkėjimus. Iki greito pasimatymo...kitais metais.

     Patys pažiūrėkit ir patys pamatykit...

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Sporto salės atnaujinimo darbai atlikti įgyvendinant projektą „Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos sporto salės Ignalinos r., Vidiškių k., Ignalinos g. 1, remonto darbai". Projekto vertė – 80 tūkst. Eur. Gaila,  kad joje šiuo metu ramu ir tylu. Gimnazija, kaip ir visi, laukia geresnio laiko ir sugrįšiančių mokinių.

 

Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutarė, kad dėl prastėjančios epidemiologinės situacijos:

  • Lietuvoje karantinas pratęsiamas iki 2020-12-31.

  • Rekomenduojama ugdyti tik tuos ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus, kurių tėvai neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu.

  • Pradinių klasių mokiniams (1–4 kl.) žiemos atostogos prasideda nuo 2020-12-14 ir tęsiasi iki 2021-01-03. Į mokyklą mokiniai grįžta 2021-01-04.

  • 5–IV klasių mokiniams pamokos toliau vyksta nuotoliniu būdu iki 2020-12-22. 5–IV klasių mokinių atostogos prasideda nuo 2020-12-23 ir tęsiasi iki 2021-01-05. Į mokyklą mokiniai grįžta 2021-01-06.

  • Švietimo pagalba gali būti teikiama ir nuotoliniu, ir kontaktiniu būdu, užtikrinant operacijų vadovo nustatytas saugumo sąlygas.

  • Neformalusis vaikų švietimas vykdomas tik nuotoliniu būdu arba stabdomas, jeigu nėra tokios galimybės. 

  • Šie reikalavimai įsigalioja nuo 2020 m. gruodžio 9 d., trečiadienio.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

     Prasidėjo Adventas. Tai laukimo laikas, kuris turi dvejopą pobūdį: pasirengimą Kalėdų iškilmėms, kada pagarbiai minimas Dievo Sūnaus atėjimas pas žmones, ir kartu prisiminimą, jog reikia laukti Kristaus antrojo atėjimo pasaulio pabaigoje. Dėl šių dviejų priežasčių Adventas yra maldingo ir džiugaus laukimo metas.

     Pirmąsias „Knygų Kalėdas“ 2011 metais inicijavusi prezidentė Dalia Grybauskaitė, globoja ir jubiliejinę akciją bei ragina dovanoti skaitymo džiaugsmą visiems, o ypač vaikams.