Padovanokite vaikams naujų knygų ir begalę džiaugsmo!

Pirmąsias „Knygų Kalėdas“ 2011 metais inicijavusi prezidentė Dalia Grybauskaitė, globoja ir jubiliejinę akciją bei ragina dovanoti skaitymo džiaugsmą visiems, o ypač vaikams.

Dėl pandemijos dešimtosios „Knygų Kalėdos“ bus kitokios, tačiau dar aktualesnės, nes skaitymas tapo viena didžiausių pramogų. Begalę atradimų ir pasaulio pažinimo knygos dovanoja vaikams, kol kas negalintiems lankyti būrelių ir daug žaisti lauke. Todėl šį kartą pagrindinė akcijos kryptis – artimiausia mokyklos biblioteka, artimiausias vaikų dienos centras, kad jų lentynose netrūktų naujų įdomių knygų. Paskirkime šį laikotarpį geriems darbams – padovanokite ir pakvieskite savo draugus bei artimuosius padovanoti skaitymo džiaugsmą, naujus atradimus ir turtingą žinių pasaulį Lietuvos vaikams. Naujų knygų laukia ir Vidiškių gimnazijos biblioteka. Knygas galite dovanoti atsiųsdami ar atnešdami į gimnazijos biblioteką.

Vitalija Medzevičienė, bibliotekininkė

Informuojame, kad, pratęsus karantiną, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijoje 5-8 kl. ir  gimnazijos I–IV kl. ugdymo procesas bus tęsiamas nuotoliniu būdu iki karantino pabaigos.

Atmintinė

Senelių paramos akcija „Maltiečių sriuba“ – šiemet jau 15-oji ir vis aktuali. Maltiečiai globoja 2600 sunkiai gyvenančių senyvų žmonių 42 Lietuvos vietovėse. Juos lanko su karšto maisto dubenėliu, produktų, būtiniausių priemonių lauknešėliu, padeda buityje, rūpinasi priežiūros reikalais. Akcijos „Maltiečių sriuba“ tikslas –  stokojantiems padėti maistu ir geru žodžiu.

Lapkričio 16 dieną minima Tarptautinė tolerancijos diena. Norėdama paminėti šią dieną, Mokinių taryba paskelbė rašinių konkursą! Šių metų Tolerancijos dienos tema – „Tolerancijos dėlionė“, todėl kviečiame sudėlioti savo mintis rašinyje, kurio tema „Ką Tolerancijos diena reiškia man?“.