Direktoriaus 2020 metų veiklos ataskaita

Kasmet pasikartojanti žiema užgrūdina visa, kas gyva. Pavasario sulaukia patys stipriausi, ištvermingiausi ir dar tie, kuriems mes laiku ištiesiame pagalbos ranką.

Laisvė – pirmasis ir tikrasis žmogaus ir visos tautos laimės ir gerovės šaltinis. Daugelis karų, nesutarimų, ginčų kildavo ir tebekyla būtent dėl noro apriboti ar visiškai panaikinti laisvę. Viena didžiausių bausmių žmogui – laisvės atėmimas, nes, prarasdamas laisvę, asmuo tarsi netenka ir savo galių, savo balso, savojo „aš“. Netekti laisvės – netekti galimybės augti ir tobulėti.

Kartu su visa Lietuva gimnazija mini Sausio 13-ąją ir jau antrą dešimtmetį jungiasi prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“.

Jaunimas dažnai susiduria su klausimu, kaip parengti gerą CV kai neturi arba turi mažai patirties. Šiais metais projektas „Europass“ siūlo mokykloms galimybę padėti mokiniams šioje srityje ir suteikti daugiau žinių.

Dar 2020 m. rudenį Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LIJOT) paskleidė žinią apie naują iniciatyvą: Lietuvoje formuojamas Jaunimo biuras. Kas tai? Tai tinklas Lietuvoje, kuris atstovauja ir surenka jaunų žmonių nuomonę savo gyvenamoje savivaldybėje, dalyvauja inicijuojamuose mokymuose keliant kompetencijas ir plėtoja jaunimo biuro tęstinumą.