Aktualijos

Ignalinos atstovas Jaunimo biure – Linas Martinkėnas

     Dar 2020 m. rudenį Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LIJOT) paskleidė žinią apie naują iniciatyvą: Lietuvoje formuojamas Jaunimo biuras. Kas tai? Tai tinklas Lietuvoje, kuris atstovauja ir surenka jaunų žmonių nuomonę savo gyvenamoje savivaldybėje, dalyvauja inicijuojamuose mokymuose keliant kompetencijas ir plėtoja jaunimo biuro tęstinumą.

     Visos Lietuvos jaunimas įvairiais informacijos kanalais buvo pakviestas jungtis ir tapti Jaunimo biuro nariais. Tikima, kad tai ne tik tinklas ar iniciatyva, tačiau ir jėga, stiprinanti jaunimą visoje Lietuvoje, o kartu ir galimybė pasiekti kiekvieną jauną žmogų. Jaunimas galės mokytis ir gauti naujų įgūdžių, organizuoti renginius, turėti naujų pažinčių tiek regioniniu, tiek ir tarptautiniu mastu, atstovauti jaunimo nuomonę.

     Ypač smagu pranešti, kad Ignalinos rajonas Jaunimo biure turės savo atstovą. Biuro komandos atrankoje sėkmė nusišypsojo Vidiškių gimnazijos moksleiviui, Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkui Linui Martinkėnui. Jis ne tik tapo biuro komandos dalimi, tačiau ir jo Tyrimų komiteto pirmininku https://bit.ly/3hXslVh

     Linkime Linui sėkmės, primename, kad visada palaikome jį ir padėsime, o visa kita – jo paties rankose.

Jaunimo reikalų koordinatorė Asta Savičiūnaitė
Ankstesni įrašai


Primename, kaip bus organizuojamas ugdymo procesas po mokinių atostogų:  

  • Sausio 4 d. (pirmadienį) mokytis pradės pradinių klasių mokiniai (1–4 kl.), tačiau jiems mokymas bus organizuojamas nuotoliniu būdu.

  • 5–12 klasių mokiniai mokytis pradės sausio 6 d. (trečiadienį).  Ugdymas jiems ir toliau vyks nuotoliniu būdu.

  • Neformaliojo vaikų švietimo veiklos (būreliai) nevyks įprastiniu būdu. Jos galės būti vykdomas tik nuotoliniu būdu.

  • Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai gali būti ugdomi Mielagėnų skyriaus mišrioje grupėje, laikantis nustatytų būtinųjų sąlygų, tačiau rekomenduojama grupę lankyti tik tiems vaikams, kurių tėveliai dirba ir neturi galimybės dirbti nuotoliniu būdu.

Išlikime saugūs ir sveiki, o ateinantys Naujieji tedovanoja tai, kas mūsų gyvenimą daro geresnį ir įdomesnį!

Parengta pagal Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus informaciją

Žiūrėti

 

     Ką jau ką, bet šiuos metus – pagal horoskopą pelės metus – visas pasaulis prisimins ilgai, nes pelė pasistengė iš širdies – kone visus metus tupėjome visi savo „urveliuose“, karts nuo karto nedrąsiai kyšteldami noseles, bijodami nematomo negirdimo, bet kažkur čia, šalia, esančio „katino“. Turėdami vilties, kad atėjęs jautis „atkilos vartelius ir atidarys dureles“.