Aktualijos

Informacija III-IV klasių mokiniams

     Jaunimas dažnai susiduria su klausimu, kaip parengti gerą CV kai neturi arba turi mažai patirties. Šiais metais projektas „Europass“ siūlo mokykloms galimybę padėti mokiniams šioje srityje ir suteikti daugiau žinių.

     Virtualaus seminaro metu žmogiškųjų išteklių valdymo specialistė Jevgenija Ešvovičiūtė pristatys svarbiausias CV dalis, atkreips dėmesį, ką svarbu paminėti, o kokios informacijos geriau vengti bei atsakys į mokiniams bei mokytojams kylančius klausimus. Seminarus planuojama įgyvendinti sausio-vasario mėnesiais.

     Atkreipiame dėmesį, kad šiame projekto etape orientuojamės į vyresnių klasių moksleivius, todėl registruoti kviečiame  tik 11-12 ar III-IV gimnazijos klases. Virtualių seminarų skaičius ribotas, todėl viena mokykla gali registruoti tik vieną 20-30 žmonių klasę.

     Registracijos nuoroda: https://forms.gle/XEHwvVVsabSPnCMh9  (registruotis galima iki sausio pabaigos, tačiau organizatoriai pasilieka teisę registraciją uždaryti anksčiau)
Ankstesni įrašai


     Dar 2020 m. rudenį Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LIJOT) paskleidė žinią apie naują iniciatyvą: Lietuvoje formuojamas Jaunimo biuras. Kas tai? Tai tinklas Lietuvoje, kuris atstovauja ir surenka jaunų žmonių nuomonę savo gyvenamoje savivaldybėje, dalyvauja inicijuojamuose mokymuose keliant kompetencijas ir plėtoja jaunimo biuro tęstinumą.

Primename, kaip bus organizuojamas ugdymo procesas po mokinių atostogų:  

  • Sausio 4 d. (pirmadienį) mokytis pradės pradinių klasių mokiniai (1–4 kl.), tačiau jiems mokymas bus organizuojamas nuotoliniu būdu.

  • 5–12 klasių mokiniai mokytis pradės sausio 6 d. (trečiadienį).  Ugdymas jiems ir toliau vyks nuotoliniu būdu.

  • Neformaliojo vaikų švietimo veiklos (būreliai) nevyks įprastiniu būdu. Jos galės būti vykdomas tik nuotoliniu būdu.

  • Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai gali būti ugdomi Mielagėnų skyriaus mišrioje grupėje, laikantis nustatytų būtinųjų sąlygų, tačiau rekomenduojama grupę lankyti tik tiems vaikams, kurių tėveliai dirba ir neturi galimybės dirbti nuotoliniu būdu.

Išlikime saugūs ir sveiki, o ateinantys Naujieji tedovanoja tai, kas mūsų gyvenimą daro geresnį ir įdomesnį!

Parengta pagal Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus informaciją

Žiūrėti