1-4 klasių mokinių pavėžėjimas karantino metu nuo kovo 22 d.

Važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

1 maršrutas

Tartokas 7.10

Užusieniai 7.25

Sabališkė 7.30

Kazitiškis 7.35

2 maršrutas

Buiviliškė 7.35

Rimšėnai 7.45

3 maršrutas

Krikonys 7.13

Mielagėnai 7.15

Mėčionys 7.22

Bernotai 7.30

N. Daugėliškis 7.44

Vidiškės 7.50

Iš gimnazijos mokiniai išvežami po 5 (12.50) arba po 6 pamokų (13.50)

Profesinis mokymas yra praktinis paruošimas, kuris leidžia įgyti tam tikrą profesiją. Jis yra reikalingas daugumos techninių, mechaninių, kai kurių meninių, net pedagoginių specialybių atstovams parengti. Baigusieji profesinį mokymą išmoksta pritaikyti savo žinias kintančioje darbo rinkoje, įgauna visapusiškų darbui pasirinktoje srityje reikalingų įgūdžių.

Tai gražiai skambėjo žodžiai:
Laukas, pieva, kelias, upė.
Tai gražiai iš jų išaugo
vienas žodis – LIETUVA.

(Just. Marcinkevičius)

Gerbiamieji,

sveikinu visus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga! Tebūnie ši diena ir visa mūsų būtis paženklinta tikėjimo, pasitikėjimo ir atsakomybės už  Tėvynės ateitį!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

Kovo 8 dieną, istorijos pamokos metu, skaitėme parašytus laiškus mūsų šalies valdovams ir karvedžiams, partizanams ir menininkams, knygnešiams ir mokytojams. Lietuvos herojams, kuriems šiandien sakome ačiū už kiekvieną dieną laisvoje tėvynėje. Lietuvą, kurioje gyvename šiandien, sukūrė jie, Lietuvos įžymybės ir paprasti žmonės. Visiems esam dėkingi.

Akcija baigėsi. Ko gero nekantraujate sužinoti rezultatus, ilgai svarstėme, rinkome ir jau galime paskelbti visus šios akcijos nugalėtojus. Pralaimėjusių nėra, visi yra laimėtojai, o svarbiausia laimėjo paukščiai, kurie rinkosi prie vienokių ar kitokių Jūsų sukurtų lesyklų.

Nėra laiko laukti – rūpintis gamta privalome šiandien ir pradėti turime kiekvienas nuo savęs, nes net ir menkiausia šiukšlė, kuri surūšiuojama, gali tapti švaresnės ir gražesnės aplinkos priežastimi.