Aktualijos

Junkimės į akciją „DAROM 2021“

     Gamtosauginis komitetas kviečia visus susivienyti ir prisidėti prie akcijos „DAROM 2021“, kad išsaugotume švarią aplinką. Kasmetinė šiukšlių rinkimo ir aplinkos tvarkymo akcija tradicine forma dėl COVID 19 grėsmės vykti negali. Tačiau ir pavieniui mes galime labai daug!

Didžiausi pokyčiai prasideda nuo mažų. Apsitvarkykite savo kiemuose, soduose, būsimuose gėlynuose, artimiausiose šalikelėse, paežerėse, o gal ir kapinėse. Apsidairykite ir ištieskite pagalbos ranką sunkiai galintiems savo aplinka pasirūpinti senoliams ar žmonėms su negalia.

     Išeikite į apsivalymo akciją kartu su tėvais, broliais, seserimis arba pavieniui ir užfiksuokite darbo akimirkas, pasidžiaukite rezultatais. Nuotraukas siųskite elektroninio pašto adresu gamtosauginiskomitetas@gmail.com. arba į Facebook paskyrą Skaistei Meškelaitei. Savo ir draugų nuotraukas pamatysite gimnazijos internetinėje svetainėje.

     Tikimės, kad neliksite abejingi, būsite aktyvūs savo krašto gamtos mylėtojai.

     Akcija vyks nuo kovo 27 d. iki balandžio 12 d.

Ona Motiejonienė, biologijos mokytoja ekspertė, gamtosauginio komiteto koordinatorė
Ankstesni įrašai


Važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

     Profesinis mokymas yra praktinis paruošimas, kuris leidžia įgyti tam tikrą profesiją. Jis yra reikalingas daugumos techninių, mechaninių, kai kurių meninių, net pedagoginių specialybių atstovams parengti. Baigusieji profesinį mokymą išmoksta pritaikyti savo žinias kintančioje darbo rinkoje, įgauna visapusiškų darbui pasirinktoje srityje reikalingų įgūdžių.

Tai gražiai skambėjo žodžiai:
Laukas, pieva, kelias, upė.
Tai gražiai iš jų išaugo
vienas žodis – LIETUVA.

                        (Just. Marcinkevičius)

Gerbiamieji,

sveikinu visus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga! Tebūnie ši diena ir visa mūsų būtis paženklinta tikėjimo, pasitikėjimo ir atsakomybės už  Tėvynės ateitį!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

     Kovo 8 dieną, istorijos pamokos metu, skaitėme parašytus laiškus mūsų šalies valdovams ir karvedžiams, partizanams ir menininkams, knygnešiams ir mokytojams. Lietuvos herojams, kuriems šiandien sakome ačiū už kiekvieną dieną laisvoje tėvynėje. Lietuvą, kurioje gyvename šiandien, sukūrė jie, Lietuvos įžymybės ir paprasti žmonės. Visiems esam dėkingi.

     Akcija baigėsi. Ko gero nekantraujate sužinoti rezultatus, ilgai svarstėme, rinkome ir jau galime paskelbti visus šios akcijos nugalėtojus. Pralaimėjusių nėra, visi yra laimėtojai, o svarbiausia laimėjo paukščiai, kurie rinkosi prie vienokių ar kitokių Jūsų sukurtų lesyklų.