Aktualijos

Kaip pasirinkti studijas?

     Baigiant I klasę pats tinkamiausias laikas pagalvoti apie ateitį, pasvarstyti kokias studijas pasirinkti, kokius dalykus pasirinkti ir pagaliau kokius egzaminus laikyti, nes laikas bėga greitai. Todėl nuo balandžio 19 dienos iki 23 dienos dalyvavome nuotoliniuose Vilniaus kolegijos atvirų durų savaitės renginiuose. Susipažinome su priėmimo sąlygomis,  visomis studijų programomis ir studentų tarptautinių mainų galimybėmis, galėjome pabendrauti su fakultetų dėstytojais bei studentais, taip pat išsiaiškinti, kokie brandos egzaminai ir metiniai pažymiai bus skaičiuojami stojant į pasirinktą studijų programą. Pasak Vilniaus kolegijos studentų priėmimo organizavimo vadovės Anželikos Slimanavičienės, kuri vedė mums pamoką gegužės 13 dieną, prieš renkantis profesiją, reikia įvertinti pomėgius, galimybes, mėgstamus mokslo dalykus, kurie ateityje dominuos profesinėje veikloje. Pasak jos, svarbu išanalizuoti rinkos poreikius, ko dabar reikia visuomenei ir rinkai. Dar turime šiek tiek laiko...

Eva Risakovaitė, I klasės mokinė
Ankstesni įrašai


     Važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją šiais mokyklinių ir maršrutinių autobusų maršrutais:

     Važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

     Gegužės 7-ąją Lietuvoje minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Ji kiekvienam sąmoningam ir pilietiškam lietuviui primena tuos laikus, kai carinė rusų valdžia represijomis buvo uždraudusi mūsų tautos brandą liudijančius ženklus – kalbą, knygą, spaudą. Jau daug metų turime laisvą žodį.

     Pasauliui užsidarius karantine vis tiek turime progų švęsti taiką ir laisvę. Tokia proga kasmet yra Europos diena. Tai kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę.  Ji švenčiama gegužės 9 dieną. Prieš 71 metus tuometinis Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas pasiūlė tai, ką tada jis pavadino „šuoliu į nežinomybę“. Šiandien turime iš to šuolio išaugusią Europos Sąjungą.

     Gegužės 6 d. I klasės mokiniams vyko kitokia etikos pamoka, kurią organizavo Pasaulio piliečių akademija pagal Užsienio reikalų ministerijos remiamą projektą ,,Globalaus teisingumo kompasas“.