Aktualijos

Apie projektą „Keliauk dangaus skliautu žvaigždėtu ir atrask“

     5, 6, 7, 8, I, II, III  klasių mokiniai  nuo lapkričio mėnesio iki mokslo metų pabaigos dalyvavo projekte ,,Keliauk dangaus skliautu žvaigždėtu ir atrask“. Projekto tikslas - mokyti kurti tam tikro žanro tekstus, įgalinant vaizduotę kurti eilėraštukus, skaičiuotes, mįsles, minkles, sakmes, pasakojimus apie svajonės planetą, domėtis tautosaka, poezija, astronomija, mitologija. Mokiniai pasiskirstė į keturias grupes: „Tyrinėtojai“ (Neringa Drobitova, Augustė Padvaiskaitė, Ieva Jasiukianecaitė, Solveiga Baranauskaitė, Urtė Paluckaitė), „Astronomai“ (Jokūbas Cicėnas, Ričardas Česokas, Jokūbas Umbrasas, Liutauras Gruodis, Erikas Romankevičius, Miglė Sabaliauskaitė), ,,Kūrėjai“ (Lukas Padvaiskas,Viltė Žemaitytė, Raminta Akinskaitė, Dija Rokytė, Gabija Česokaitė , Goda Maldžiūtė , Viltė Petrulėnaitė , Urtė Cicėnaitė ), „Keliautojai“ (Lukas Padvaiskas,Viltė Žemaitytė, Raminta Akinskaitė, Dija Rokytė, Gabija Česokaitė, Goda Maldžiūtė, Viltė Petrulėnaitė, Mindaugas Akinskas, Džiugas Grikinis), „Vertėjai “ (Kamila Einikaitė , Vitalijus Andrejevas,  Arijus Ašurovas, Deividas Dovidov, Ieva Jasiukianecaitė, Solveiga Baranauskaitė, Urtė Paluckaitė, Erika Peciulevičiūtė, Smiltė Aginskaitė, Pijus Kardelis) ir naudodamiesi  skirtingais informacijos šaltiniais surinko informaciją apie Saulės sistemą, žvaigždynus, visatą ir įdomiai ją pateikė.

     Dėkoju mokytojoms Onutei  Lukoševičienei, Sonatai Petkūnienei, Nadeždai Stefanskajai, Lionei Gruodienei, Audronei Urbonienei už idėjas, projekto nariams už idėjų įgyvendinimą, gimnazistams Linui Martinkėnui ir Skirmantui Strašinskui už projekto apipavidalinimą ir kviečiu visus pakeliauti dangaus skliautu žvaigždėtu.

    Daugiau apie projektą:  https://padlet.com/martinkenaslinas/47r05i87g1fdez5e?fbclid=IwAR2wL3wAULzw-fMzcoJv5x5PywiCIB7pa4zq9APgUSSIFE4WTIcpnDFEMto

Neringa Mudėnienė, projektinio darbo vadovė
Ankstesni įrašai


     Prasidėjus lapkričio mėnesiui mūsų komanda pakvietė mokinius „prisiliesti prie dvarų sienų“ ir pažinti jų kultūros istoriją. Nors dėl Covid-19 pandemijos mums nepavyko apsilankyti Rokiškio, Vidiškių ir Paliesiaus dvaruose, mokiniai virtualiai domėjosi jų istorijomis, legendomis, ten gyvenusiomis asmenybėmis, analizavo menus, fizikinius reiškinius, gamino ir degustavo patiekalus ir sėkmingai įgyvendino numatytas veiklas.

Detalesnę informaciją apie skelbiamas atrankas skaitykite čia.

     Jie – mūsų antra pora akių, kurios mato kiaurai per debesis, mūsų antra pora ausų, kurios girdi kiaurai vėją. Jie – ta dalis mūsų, kuri artima jūrai. Jie mums tūkstantį kartų sakė, kad mes esame jų egzistavimo tikslas. Tuo, kaip jie guli prie mūsų kojų, kaip pradeda vizginti uodegą, pamatę mūsų šypsenas, tuo, kai jie nuliūsta, kuomet nepasiimame jų kartu su savimi.

     Ne vienas esame pastebėję, kad gegužės mėnuo dosnus švenčių bei svarbių įvykių. Tęsdami savo gražią draugystę su eTwinning projekto partneriais ir mes nusprendėme šiais metais kartu pažymėti vieną iš gegužės mėnesio švenčių – Europos dieną, pakviesdami vieni kitus virtuliai pakeliauti ir geriau pažinti Slovakijos ir Lietuvos kaimynines bei kitas ES šalis.