Aktualijos

Pradedamas mokinių priėmimas į gimnaziją

     Ignalinos r. Vidiškių gimnazijoje prasideda mokinių, norinčių gimnazijoje mokytis nuo 2021 m. rugsėjo 1 dienos, priėmimas. Dokumentai priimami gimnazijos raštinėje iki 2021 m. rugpjūčio 31 dienos darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. (penktadieniais iki 15.45 val., pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.).


Pateikiami šie dokumentai:
1. Tėvų (globėjų)/nuo 14 metų mokinio prašymas.
2. Nuo 14 metų tėvų sutikimas sudaryti mokymosi sutartį.
3. Išsilavinimo pažymėjimo kopija norint mokytis aukštesnėse klasėse.
4. Asmens dokumentas.
5. SUP mokinio specialiuosius ugdymo poreikius įrodantys dokumentai.
Mokinių priėmimas į gimnaziją vykdomas vadovaujantis šiais dokumentais:

Mokinių priėmimo į Ignalinos r. Vidiškių gimnaziją komisijos darbo reglamentas

Mokinių priėmimo i Ignalinos r. Vidiškiu gimnaziją komisija

Ugdymo šeimoje įgyvendinimo tvarkos aprašas

Ignalinos rajono savivaldybės BUM aptarnavimo teritorijos

Mokinių priėmimo į Ignalinos rajono savivaldybės BUM tvarkos aprašo pakeitimas

Mokinių priėmimo į Ignalinos rajono savivaldybės BUM tvarkos aprašas
Ankstesni įrašai


     Kažkam sparčiais žingsniais, kažkam lėtais žingsneliais atėjo vasaros atostogos. Paskutinę mokslo metų dieną antrokai vyko į Aukštaitijos nacionalinio parko Gamtos mokyklėlę ir įtemptai dirbo. Pamokos čia buvo šiek tiek kitokios, bet labai informatyvios ir įdomios.

     Pradinių klasių mokiniai mokslo metus baigė dalyvaudami edukacinėje programoje „Šakočio kelias iki mūsų stalo“. Edukacinė programa vyko salėje, kuri primena uolą, grąžindama mus į akmens amžiaus laikus – tada ir prasidėjo šakočio istorija.

Šiais mokslo metais  5–III klasių mokiniai dalyvavo projekte „Mūsų fizinis pajėgumas skaičių labirintuose”. Projekto tikslas - supažindinti Vidiškių gimnazijos bendruomenę su 5–IV klasių mokinių fizinio pajėgumo testų rezultatais ir statistika; pateikti rekomendacijas fizinėms ypatybėms gerinti; pagaminti prietaisus lankstumui ir pusiausvyrai vertinti.

     Tik, rodos, vakar rugsėjo skambutis kvietė mokinius į klases. Bet neilgai skambėjo, nes, išlydėjęs visus mokytis į namus, nutilo net keliems mėnesiams. Ir tik besibaigiant pavasariui linksmai sučirškė pamatęs grįžusius vaikus. Skambutis raikė laiką dienų riekėmis, o laikas bėgo neatsigręždamas, nesidairydamas, nepaisydamas, kas vyksta aplinkui. Jis nieko nelaukė – čiurleno išdykusiu upeliuku, biro smėliu tarp pirštų...

     Koks tu lietuvis, jei nežinai savo gimtinės šaknų? Koks tu mokinys, jei nežinai savo mokyklos istorijos? Taip nusiteikę šiais metais susipažinti su savo gimnazijos praeitimi bei dabartimi turėjo galimybę mokiniai, pasirinkę ilgalaikį projektą „Mano mokykla – Vidiškių gimnazija“.