Aktualijos

Trečiokai išmoko plaukti

     Baigėsi projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2020“. Trečios klasės mokiniai   rudenį ir birželio mėnesį kiekvieną savaitę Ignalinos baseine vykusių pamokų metu pratinosi prie vandens, mokėsi įveikti baimę, saugiai elgtis ir judėti vandenyje. Dauguma mokinių įgavo gerus savarankiško plaukimo įgūdžius ir gavo tai įrodančius pažymėjimus.

     Projektas baigėsi, dauguma mokinių išmoko plaukti, todėl vasarą pasitinka mokėdami saugiai ir atsakingai elgtis vandenyje.

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyr. mokytoja
Ankstesni įrašai


     Gegužės 28 dieną su II klasės mokiniais išvykome į Paliesiaus dvarą, kur dalyvavome projekto „Puoselėjame Ignalinos krašto tradicinius amatus ir folklorą“ veiklose. Mokiniai rišė lėles, mezgė apyrankes, žaidė liaudies žaidimus ir dainavo liaudies dainas, mokėsi perskaityti aukštaitišką tekstą ir įspėti tarmiškų žodžių reikšmę. Diena prabėgo smagiai ir prasmingai.

     Šiais mokslo metais ketvirtos klasės mokiniai vykdė integruotą projektą „Gyvūnų karalystėje“. Jo tikslas – mokytis analizuojant ir reflektuojant savo patirtį, didinti mokinių įsitraukimą į ugdymo procesą. Rugsėjį projektą pradėjo pažintinė ekskursija į Vilniaus universiteto zoologijos muziejų, kuriame ketvirtokai susipažino su pasaulio gyvūnų įvairove ir įdomybėmis. Taip mokiniai pradėjo mokytis potyriminiu būdu.

     Birželio 3 dieną ketvirtos klasės mokiniai vyko į Senovinės bitininkystės muziejų Stripeikių kaime. Pakeliui jie grožėjosi Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais, kalvomis ir miškais, todėl kelionė visai neprailgo. Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Pažink bites saldžiai“.

     Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką mokytojo padėjėjo pareigoms nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. (1 etatas, koeficientas – 5,8) užimti. Darbo sutartis terminuota – 4 mėn. (rugsėjis – gruodis).

     5, 6, 7, 8, I, II, III  klasių mokiniai  nuo lapkričio mėnesio iki mokslo metų pabaigos dalyvavo projekte ,,Keliauk dangaus skliautu žvaigždėtu ir atrask“.