Aktualijos

Gimnazijai – tarptautinės Gamtosauginių mokyklų programos apdovanojimai

     Spalio 8 dieną gimnazijoje svečiavosi Lietuvos žaliųjų judėjimo atstovas, tarptautinės Gamtosauginių mokyklų programos koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius ir įteikė gimnazijai Gamtosauginių mokyklų programos apdovanojimus.

     Jau antrą dešimtmetį, nuo 2004 metų, gimnazijos bendruomenė dalyvauja gamtosauginėje veikloje. Ši programa orientuoja į praktinę gamtosauginę veiklą, skatina mokinių aktyvumą dalyvauti aplinkosaugoje, spręsti ekologines problemas. UNESCO ir Jungtinių Tautų Aplinkos programa (UNEP) pripažino Gamtosauginių mokyklų programą švietimo darniam vystymuisi modeliu. Programos dalyviai, įvykdę Aplinkosauginio švietimo fondo keliamus reikalavimus, apdovanojami Žaliąja vėliava ir tarptautiniu sertifikatu. Šis apdovanojimas, kaip ir kiti FEE (tarptautinio aplinkosauginio fondo) apdovanojimai, suteikiamas  tik vieneriems metams. Praėjusiais metais gamtosauginę veiklą gimnazijoje koordinavo gamtosauginis komitetas ir biologijos mokytoja ekspertė Ona Motiejonienė.

     Ir šiais mokslo metais gamtosauginė veikla gimnazijoje vyks, ją koordinuos dvi mokytojos: biologijos mokytoja metodininkė Sonata Petkūnienė ir biologijos mokytoja, gamtos ir žmogaus, chemijos mokytoja metodininkė Laimutė Šimonienė. Todėl tikimasi, kad šie apdovanojimai gimnazijai nebus paskutiniai.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
 
Ankstesni įrašai


     Ar piešti judantys paveikslėliai atsirado seniai? Ir iš viso ar piešti judantys paveikslėliai iš tiesų juda?

     Spalio 7 dieną Vidiškių gimnazijos pradinukus aplankė VšĮ „Bravo teatras“. Mokiniai žiūrėjo spektaklį „Spalvų grobikai“. Sužinoję, kad papūga tapo nespalvota, vaikai kartu su aktoriais ieškojo spalvų grobikų.

Rugsėjo 28 dieną gimnazijoje tvyrojo pakili nuotaika – gimnazijai Na­cio­na­linė švie­ti­mo agentū­ra per­davė mokyklinį M2 klasės autobusą „Iveco Daily 50C18, kurio vertė 46 222,00 eurai. Jis pakeis į „užtarnautą poilsį“ išriedantį gimnazijos turimą senuką autobusą, kuris beveik du dešimtmečius vežiojo vaikus į gimnaziją iš atokiausių rajono kaimų.

     Rugsėjo 9 d. gimnazijos mažuosius mokinukus aplankė Ignalinos policijos bendruomenės pareigūnai ir pravedė saugaus eismo pamokėlę.

     Geltonųjų autobusų maršrutai nuo rugsėjo 2 dienos.