Mano animacinis filmukas

Ar piešti judantys paveikslėliai atsirado seniai? Ir iš viso ar piešti judantys paveikslėliai iš tiesų juda?

Spalio 8 dieną 3 klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje naudojant virtualią aplinką. „Mano animacinis filmukas“. Bitininkė Alma Kasperavičienė pasakojo vaikams apie bites, jų gyvenimą, mokė jas piešti.

Susitikimo metu vaikai susipažino su animacinių filmukų pirmaisiais prototipais. Žiūrėjo patį seniausią animacinį filmą. Aptarė, kokios yra animacijos technologijos. Pažiūrėjo, kaip galima susikonstruoti šviečiantį stalelį - pagrindinį animatoriaus įrankį. Pažiūrėjo įvairiausių pavyzdžių, kaip galima sukurti animacinį filmuką iš Lego žmogeliukų, veltinio ar net sniego. Ir galiausiai sužinoję pačius pagrindinius animacijos kūrimo principus, pačių paprasčiausių priemonių pagalba, pabandė nupiešti kelis pirmuosius savo animacinius filmukus Verčiamos knygos technkia (Flip book).

Visi įgavo naujų žinių, patyrė gražių ir malonių įspūdžių.

Jūratė Šalkauskienė, pradinių  klasių vyresnioji mokytoja

Spalio 7 dieną Vidiškių gimnazijos pradinukus aplankė VšĮ „Bravo teatras“. Mokiniai žiūrėjo spektaklį „Spalvų grobikai“. Sužinoję, kad papūga tapo nespalvota, vaikai kartu su aktoriais ieškojo spalvų grobikų.

Rugsėjo 28 dieną gimnazijoje tvyrojo pakili nuotaika – gimnazijai Na­cio­na­linė švie­ti­mo agentū­ra per­davė mokyklinį M2 klasės autobusą „Iveco Daily 50C18, kurio vertė 46 222,00 eurai. Jis pakeis į „užtarnautą poilsį“ išriedantį gimnazijos turimą senuką autobusą, kuris beveik du dešimtmečius vežiojo vaikus į gimnaziją iš atokiausių rajono kaimų.

Rugsėjo 9 d. gimnazijos mažuosius mokinukus aplankė Ignalinos policijos bendruomenės pareigūnai ir pravedė saugaus eismo pamokėlę.

Geltonųjų autobusų maršrutai nuo rugsėjo 2 dienos.

Rugsėjo 1 d.  važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

2021-09-01

Izabelinė

N. Daugėliškis

Vidiškės

Autobuse mokiniai turi dėvėti apsaugines kaukes.

12 val. mokiniai į namus bus išvežami tais pačiais maršrutais.