Aktualijos

Ne imti, bet duoti

„Sėkmės esmę sudaro ne tai ką gauni, bet tai, ką duodi“ (Robin Sharma).

     Lapkričio 12 dieną Vidiškių gimnazijoje lankėsi Laura Fiodorova, projektų vadovė, dirbanti VšĮ „Ne imti, bet duoti“. Į mūsų gimnaziją ją palydėjo Jaunimo reikalų koordinatorė Asta Morkienė, kuri yra baigusi mūsų gimnaziją. II klasės mokiniai įdėmiai klausėsi paskaitos apie savanorystę ir Jaunimo savanorišką tarnybą. Ši tarnyba organizuoja intensyvius 6 mėnesių trukmės savanorystės programos užsiėmimus jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 metų, kurios metu jaunuoliai vidutiniškai 40 valandų per mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje, kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi, mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

     Jaunimo savanoriškos tarnybos programa – galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST pažymėjimą – dokumentą, patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, tačiau tik 6 mėnesių (ne mažiau nei 35 val./mėn.) nenutrūkstama tarnyba suteikia 0,25 stojamojo balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas.

Eva Risakovaitė, II klasės mokinė

 

 
Ankstesni įrašai


     Spalio 8 dieną gimnazijoje svečiavosi Lietuvos žaliųjų judėjimo atstovas, tarptautinės Gamtosauginių mokyklų programos koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius ir įteikė gimnazijai Gamtosauginių mokyklų programos apdovanojimus.

     Ar piešti judantys paveikslėliai atsirado seniai? Ir iš viso ar piešti judantys paveikslėliai iš tiesų juda?

     Spalio 7 dieną Vidiškių gimnazijos pradinukus aplankė VšĮ „Bravo teatras“. Mokiniai žiūrėjo spektaklį „Spalvų grobikai“. Sužinoję, kad papūga tapo nespalvota, vaikai kartu su aktoriais ieškojo spalvų grobikų.

Rugsėjo 28 dieną gimnazijoje tvyrojo pakili nuotaika – gimnazijai Na­cio­na­linė švie­ti­mo agentū­ra per­davė mokyklinį M2 klasės autobusą „Iveco Daily 50C18, kurio vertė 46 222,00 eurai. Jis pakeis į „užtarnautą poilsį“ išriedantį gimnazijos turimą senuką autobusą, kuris beveik du dešimtmečius vežiojo vaikus į gimnaziją iš atokiausių rajono kaimų.

     Rugsėjo 9 d. gimnazijos mažuosius mokinukus aplankė Ignalinos policijos bendruomenės pareigūnai ir pravedė saugaus eismo pamokėlę.