Aktualijos

Tolerancijos diena

     Lapkričio 16 dieną gimnazijoje buvo minima Tolerancijos diena. Ši diena UNESCO sprendimu minima nuo 1995 m. lapkričio 16 d. Mūsų visų pareiga yra atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančių ir turinčių problemų, toleranciją. Šių metų tolerancijos simboliu tapo miestas, tad šiais metais mokinius skatinome pakalbėti su bendraklasiais apie toleraciją, jos reikšmę mūsų gyvenime ir kaip miestas galėtų sietis su visuomenės įvairove ir pakantumu kitokiems.

Skaistė Meškelaitė, III klasės mokinė
Ankstesni įrašai


„Sėkmės esmę sudaro ne tai ką gauni, bet tai, ką duodi“ (Robin Sharma).

     Lapkričio 12 dieną Vidiškių gimnazijoje lankėsi Laura Fiodorova, projektų vadovė, dirbanti VšĮ „Ne imti, bet duoti“. Į mūsų gimnaziją ją palydėjo Jaunimo reikalų koordinatorė Asta Morkienė, kuri yra baigusi mūsų gimnaziją.

     Spalio 8 dieną gimnazijoje svečiavosi Lietuvos žaliųjų judėjimo atstovas, tarptautinės Gamtosauginių mokyklų programos koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius ir įteikė gimnazijai Gamtosauginių mokyklų programos apdovanojimus.

     Ar piešti judantys paveikslėliai atsirado seniai? Ir iš viso ar piešti judantys paveikslėliai iš tiesų juda?

     Spalio 7 dieną Vidiškių gimnazijos pradinukus aplankė VšĮ „Bravo teatras“. Mokiniai žiūrėjo spektaklį „Spalvų grobikai“. Sužinoję, kad papūga tapo nespalvota, vaikai kartu su aktoriais ieškojo spalvų grobikų.

Rugsėjo 28 dieną gimnazijoje tvyrojo pakili nuotaika – gimnazijai Na­cio­na­linė švie­ti­mo agentū­ra per­davė mokyklinį M2 klasės autobusą „Iveco Daily 50C18, kurio vertė 46 222,00 eurai. Jis pakeis į „užtarnautą poilsį“ išriedantį gimnazijos turimą senuką autobusą, kuris beveik du dešimtmečius vežiojo vaikus į gimnaziją iš atokiausių rajono kaimų.